Chýba mnohým! V utorok odišiel navždy do neba uznávaný epidemiológ a infektológ Vladimír Krčméry (†62). Jeho dobrým priateľom bol moderátor Vilo Rozboril (55), ktorý si s ním písal deň pred smrťou.

Krčméry sa objavil túto nedeľu v relácii V siedmom nebi, ktorú moderuje Vilo Rozboril. Rešpektovaný profesor a lekár pravidelne pomáhal ľuďom v núdzi. Hoci relácia bola nakrútená dopredu, Rozboril bol so svojím priateľom v kontakte aj ťažkých chvíľach, kedy ho trápila choroba.

"Zomrel mi kamarát. Veď viete. Teraz v nedeľu bol ešte V siedmom nebi. Opäť pomáhal. V pondelok sme si ešte písali, informoval ma, že tete Ester ešte do konca roka chce poslať ďalšie peniažky. Vždy vravel - dať je viac ako dostať," napísal na sociálnej sieti Rozboril.

Zdroj: MATEJ KALINA

Krčméry bol pre mnohých výnimočný človek s obrovským srdcom. "Úprimne, nepoznám súčasníka takých gigantických rozmerov v oblasti pomoci druhým. Veľmi si želám, aby bolo Nebo. Kvôli Vladovi v tejto chvíli. Bol hlboko veriaci. A verím, že v to čo my “veríme”, Vlado už “vie”. Odpočívaj v pokoji, Vlado môj, vzácny rovný človek. Idem sa za teba pomodliť . Ach Bože," uzavrel moderátor.

POSLEDNÚ FOTKU ROZBORILA A ZOSNULÉHO PROFESORA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia