Rodinka ako z katalógu. Vždy vysmiaty herec Roman Pomajbo (52) má každy deň dôvod na radosť. Má doma milujúcu manželku Petru a štyri krásne deti. Najmenší Eliot bude mať dva roky a poriadne podrástol!

Ako sa hovorí - detí ako smetí. To platí u Romana Pomajba, pre ktorého je rodina na prvom mieste a jeho ratolesti mu robia každý deň obrovskú radosť. K trom dcérkam - Vivien, Noemi a Timei sa na konci roku 2019 pridal aj rozkošný synček, ktorý dostal netradičné meno Eliot. Práve najmenší rastie ako z vody a je vidieť, že medzi tromi babami sa mu skutočne páči. 

Hrdý otecko si chvíle s rodinou nevie vynachváliť. "Každý deň je dôvod oslavovať," napísal predčasom na svojom profile na sociálnej sieti Roman. A v jeho domácnosti všetko klape najmä vďaka jeho starostlivej manželke Petre. Samotný umelec si to uvedomuje a svoju lásku si nesmierne váži.

"MATKA, UČITEĽKA, PEKÁRKA, ÚDRŽBÁRKA, KOUČKA...KADERNÍČKA ?!? Po mesiaci “ZOSTAŇ DOMA” musím konštatovať, že moja žena je GÉNIUS! Ona vie všetko! Nielenže sa dokáže s deťmi učiť, hrať, variť, prať, žehliť, kojiť...držať ma psychicky nad vodou...ale dnes po prvýkrát v živote bola aj kaderníčkou! Ostrihala ma (už som mal vlasy ako Winnetou) a tak sme mohli vyraziť na návštevu za susedmi-NA PLOT! MILUJEM SVOJU ŽENU !  PS: Takto verejne jej vyznávať lásku? Áno! Veď komu to mám povedať, keď nikam nemôžem chodiť!" zveril sa počas minulého lockdownu na instagrame herec. Musíte uznať, že Pomajbovci sú skutočne ukážková rodinka.

AKO VYRÁSTOL HERCOV SYNČEK, NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia