Mamička na plný úväzok Diana Hágerová (33) prekvapila! Na sociálnej sieti zverejnila fotku, ako polonahá kráča po schodisku bytovky. To je postavička!

Moderátorský pár je spolu už celé desaťročie a teší sa z dvoch ratolestí Izabelky (4) a Tristana (1,5). Kým Roman (43) je stálica markizáckeho Telerána, Diana sa z obrazoviek stiahla a naplno sa venuje svojej rodine. So svojím životom sa delí s fanúšikmi na sociálnej sieti. A hoci tváričky svojich detí nikdy nezverejnila, so svojou sexi postavou už také drahoty nerobí.

Diana sa totiž aj po dvoch deťoch môže pochváliť dokonalými krivkami. Pred pár dňami zverejnila svoj doteraz najodvážnejší záber, ako hore bez kráča schodiskom. Fotku, ktorej autorom je jej snúbenec Roman, zavesila na Instagram a reakcie sa začali sypať. "Ja takto tiež vybehnem občas smeti vyniesť... Hádam sa nebudem kvôli susedom obliekať, keď môžu byť pyžamové dni, možu byť aj hore bez," napísala so smajlíkmi moderátorka Dominika Dadíková. Spevák Martin Madej si zas vypýtal adresu a na otázku modelky Silvie Križanovej, ako to celé prebiehalo, Diana prezradila: "Bolo to brutal rýchle fotenie, mala som nálepky na prsiach."

ODVÁŽNU FOTKU DIANY HORE BEZ NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia