Nedáva si servítku pred ústa! Spevák a otec dvoch detí Robo Papp (40) narovinu povedal, čo si myslí o školskom systéme na Slovensku.

Robo sa nebojí otvorene hovoriť o témach, ktoré hýbu spoločnosťou. Tentoraz sa obul do slovenského školstva a to v čase, keď Hegerova vláda rieši meno nového ministra. Tým by podľa medializovaných informácií mal byť Ján Horecký, ktorý bol riaditeľom viacerých škôl v Bratislave. Nech už bude nástupcom Branislava Gröhlinga (SaS) ktokoľvek, len ťažko ulahodí nahnevanému spevákovi.

"Na čo majú deti sedieť celý deň v škole a potom do šiestej robiť úlohy? Vám ešte stále a každý deň príde naozaj tento školský systém v poriadku?" pýta sa Robo na sociálnej sieti a na ilustráciu pridal fotku svojej čoskoro 12-ročnej dcéry Isabelly, ktorú má s exmanželkou Evou Lučeničovou. Podľa neho chce systém urobiť z detí vymačkaných, poslušných robotov, naučených pracovať do úmoru a nesťažovať sa šéfovi. Bývalým ministrom školstva zároveň odkazuje, že žiaden z nich žiadnu reformu neurobil. "Voliť už sa nechystám, ale ak nejaká strana príde s naozajstnou reformou školstva pre deti, pôjdem," doplnil Papp a pridal fotku oboch svojich detí. Okrem Isabelly aj 2-ročného Leonarda, ktorého má so súčasnou manželkou Veronikou.

ČO EŠTE SPEVÁKOVI PREKÁŽA? ODPOVEĎ NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia