Náročné životné obdobie, ktorým Richard Müller (59) prešiel, v ňom ešte väčšmi utužilo potrebu silného rodinného puta.

To si udržiava aj s dnes už dospelými deťmi – s dcérou Emou (26) a so synom Filipom (29), ktorých prácu pravidelne sleduje. „Emu a jej články v magazíne Vogue čítam stále. Vždy, keď dostanem informáciu, že vyšlo nové číslo, idem si ho na čerpaciu stanicu kúpiť. Žije v Paríži už sedem rokov a som veľmi šťastný, aj keď mi, pochopiteľne, nesmierne chýba, ale komunikujeme spolu takmer každý deň, takže sme spolu neustále vzájomne prepojení.“

Obrovskú radosť mu robí aj syn Filip, ktorý síce vyštudoval právo, ale venuje sa realitnému biznisu. „Hoci možno Ema sa šuchla akoby o umeleckú sféru, Filip ide úplne inou cestou, z čoho mám veľkú radosť, lebo obaja sú spokojní v tom, čo robia, a keď sú spokojní oni, som spokojný aj ja.“

Spevák v minulosti priznal, že by si vedel predstaviť stráviť jeseň svojho života v malom domčeku niekde pri mori. Pýta si preto realitné poradenstvo od skúseného syna? „To nie, aj tak to vnímam ako veľmi nereálny sen. Toľko peňazí nebudem nikdy zarábať, aby som mohol žiť pri mori,“ povedal nám spevák. No keby to nebola Florida, ale napríklad Slovákmi obľúbené Chorvátsko, až také drahé by to hádam nebolo. „Viete, že Florida by možno vyšla ešte aj lacnejšia než spomínané Chorvátsko?“ uzavrel spevák.

Richard Müller  pred pár týždňami potešil fanúšikov pätnástym sólovým štúdiovým albumom. V akej životnej fáze sa nachádza? Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 19. novembra 2020).

Ilustračná snímka

PROMINENTI V RAJKE: Maďarská obec zlákala Žideka i Gregorovú

Populárne články
Ilustračná snímka

PROMINENTI V RAJKE: Maďarská obec zlákala Žideka i Gregorovú

Duch ruže

Najväčší surový ružový diamant čaká na nového majiteľa: Kupec sa poriadne buchne po vačku

Alena Šeredová

Odlúčená od polročnej dcérky! ALENA ŠEREDOVÁ sa nakazila koronavírusom

On je usmievavý extrovert, ona zase mĺkva introvertka. Spája ich nadšenie pre vedu, kolegovia o nich tvrdia, že sú vizionári.

Zbavia nás covidu? Deti tureckých prisťahovalcov pracujú na účinnej vakcíne

Dedinka Olympos a v pozadí rovnomenná hora. Idylická atmosféra pre tých, ktorí sa chcú na chvíľu stratiť v čase.

Umenie bezstarostnosti: Na ostrove Karpathos nájdete dedinku zabudnutú v čase

Ruská ruleta pochádza z Ruska. Je to pravda?

Ruská ruleta pochádza z Ruska. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia