Majú síce napätý vzťah, z dcérinho tehotenstva sa však teší. Barbadoská speváčka Rihanna (33) je tehotná, otcom dieťaťa je raper ASAP Rocky (33). Speváčkin otec Ronald Fenty (68) sa už poponáhľal s vyjadrením pre médiá.

„Som taký šťastný, že som skákal od radosti,“ povedal pre Page Six. Okrem toho dodal, že Rihanna sa vždy starala o sesternicine deti, bude z nej preto dobrá matka. Ronald Fenty však pozabudol povedať, že jeho dcéra sa ako dieťa musela starať aj o svojich dvoch mladších bratov, a to mala iba desať rokov, kým jej mama pracovala, aby ako-tak zabezpečila rodinu. On ako otec bol totiž závislý od drog a alkoholu a okrem toho bol agresívny k svojej manželke.

Rihanna pre problémy v rodine ako dieťa trpela bolesťami hlavy. Keď sa rodičia rozviedli, mala vtedy štrnásť rokov, zdravotné problémy pominuli. V dospelosti mala speváčka konflikt s otcom, pretože podľa nej zneužil jej meno pri zakladaní vlastnej spoločnosti. Rihanna má okrem spomínaných dvoch bratov ešte troch nevlastných súrodencov, ktorých má jej otec zo vzťahov s inými ženami.

VIAC FOTO TEHOTNEJ RIHANNY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia