Rytmus a Jasmina neukazujú často svojho drobca. Súkromie sa snažia strážiť. Po dlhšej dobe zverejnila fotku a fanúšikovia žasli!

Poklad si treba chrániť, a tým najväčším pre Jasminu a Rytmusa je jednoznačne ich syn Sanel. Preto ho na sociálnych sieťach príliš ukazovať nechcú. Aj z toho mála, z tých záberov vidno, že z malého Sanela je už veľký chlapec. A navyše veľmi šikovný, ako sa pred časom v dobrom pochválila Jasmina. "Sanelko je zatiaľ pohybovo veľmi nadaný, cca od dvoch rokov jazdí na bicykli bez koliesok, pár mesiacov pláva a potápa sa bez rukávov. Extrémne vníma hudbu, už po prvom vypočutí si foneticky pamätá text a brutálne tancuje," tešila sa šťastná mama Jasmina. 

Rytmus so synčekom Sanelom
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CY1f7LstNqW/

Najnovšie Jasmina ukázala Sanela na zábere síce z boku ale tak, že už dá vytušiť, že z neho rastie riadny fešák. Veď jej fanúšik rovno napísal: "To bude tak krásny chlap, až vyrastie... To bude lovec žien. Nádherná farba pleti. Nádherný chlapec." A asi vie, o čom hovorí, veď pozrite ten jeho frajerský účes. Jasminine sledovateľky hneď mali jasno v tom, na koho sa viac podobá. Podľa nich má oči celkom po mame.

FOTKU MALÉHO FEŠÁKA SANELA SI POZRITE TU

Zdroj: Plus 7 DNÍ

Diskusia