Monika Beňová (52) vychováva sedemmesačnú dcérku Leu s partnerom Ľubomírom Klčom. A hoci to vyzerá, že majú harmonický vzťah, svadobné zvony nezazvonia známej političke, ale jej synovi Martinovi. Informuje o tom denník Plus JEDEN DEŇ.

Život europoslankyne Moniky Beňovej je plný zvratov a  šokujúcich prekvapení. Okrem svojej pomerne úspešnej politickej kariéry púta pozornosť aj súkromím. Či už partnerskými vzťahmi a  v  posledných mesiacoch najmä dcérkou, rodinným domom či módnymi vychytávkami, do ktorých sa oblieka. Samozrejme, ľudí zaujímajú jej partneri.

Prvým manželom bol dnes už zosnulý novinár Martin Beňo, druhým už spomínaný mediálny mág Fedor Flašík. Dnes žije s o 16 rokov mladším advokátom Ľubomírom Klčom, s ktorým vychováva dcérku Leu. Zrejme aj preto, že už má za sebou dve manželstvá, po narodení dcérky priznala, že aktuálne nad svadbou číslo tri neuvažuje.

Napriek tomu je však dnes jasné, že svadobné zvony v  jej rodine už čoskoro predsa len zaznejú. Nie, Monika Beňová zatiaľ nezmenila názor na tretie manželstvo. Tá, ktorá si oblečie svadobné šaty, nebude totiž politička, ale jej nevesta. Ženiť sa bude Beňovej syn Martin, a to už na jeseň. „Áno, Martin sa bude ženiť, je to však jeho súkromie a  ja sa k  tomu nebudem vyjadrovať," prezradila europoslankyňa. Dodala však, že sa na svadbu, pochopiteľne, teší. 

Denníku Plus JEDEN DEŇ sa podarilo vypátrať, kto je jeho vyvolená. Ide o jeho bývalú spolužiačku menom Gréta. Vzťah začal po rozchode Martina s  dlhoročnou priateľkou Maricou Verešovou. Po rokoch sa stretli a  zamilovali sa do seba. Zdá sa, že mladá žena má s budúcou svokrou dobrý vzťah. Istý čas údajne bola asistentkou Moniky Beňovej v  Bruseli.

FOTOGRAFIE ŠŤASNEJ RODINKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia