Dominika Kavaschová (33) je z tých herečiek - čo na srdci, to na jazyku. Otvorene hovorí o tom, čo ju v posledných dňoch trápi a ako ju zasiahli tragické udalosti posledných týždňov. Teraz prekvapila ďalším ráznym rozhodnutím.

Rodáčka z Košíc je momentálne na materskej dovolenke s dcérkou Maiou. Od pôrodu ubehlo už takmer 1,5 roka, no k pohybu a zdravšiemu životnému štýlu herečke často chýbala energia po prebdených nociach. Tie sú už však minulosťou, a tak spolu s partnerom, hercom Danielom Fischerom (35) dospeli k zásadnému rozhodnutiu.

Ako sa Dominika podelila na sociálnej sieti, obaja začali piť špeciálnu vodu z Islandu a plánujú sa oveľa viac hýbať. Sympatická východniarka plánuje zájsť ešte ďalej. Veľké zmeny ju čakajú už o pár dní. "Od novembra to bude zaujímavé. Zmena jedálnička. Každý pondelok hladovka, pitie zdravej vody, pravidelné otužovanie a cvičenie. Neskutočne sa teším," oznámila Dominika svojim fanúšikom s tým, že bude rada, ak sa v čomkoľvek k nej pridajú. "Zdravie máme len jedno," pripomenula na záver.

FOTO DOMINIKY PRED VEĽKOU PREMENOU NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia