Monika Beňová (52) len prednedávnom priviedla na svet svoju „veveričku“, ako volá dcérku Leu, a stala sa tak dvojnásobnou mamou. Pôrod sa však nezaobišiel bez komplikácii.

Lea mala pupočnú šnúru okolo krku a tak europoslankyňa rodila predčasne cisárskym rezom. Momentálne sú už obidve doma a Monika na sociálnej sieti prezradila, že ju dcérka vie poriadne potrápiť. „Celú noc stonkala, bruško ju vytrápilo. Tak teraz spí. Je zvláštne, že ak jej niečo je, vždy ju to trápi v noci,“ uviedla Beňová.

Tiež prezradila pár situácii, s ktorými sa bežne stretávajú mamičky. „Leuš ešte nevládze vypiť dostatok mlieka pri dojčení, takže si mlieko odsávam.“ A má ho veru požehnane, cca 650-700ml denne. „Ďalší zádrheľ je tzv. “zlatá žila”. Nikdy som “to” ešte nemala. Našťastie teda. Skúsila som fakt všetko, ale starý babský výluh z dubovej kory v spolupráci s masťou factu ako jediný zabral,“ podelila sa o radu Beňová. 

Mamičky poslankyňu podržali a podelili sa tiež o svoje skúsenosti. Pripojila sa aj herečka Zuzana Marošová, „S mojím starším synom sme mali presný opak. Preplakal celý deň a v noci ako zázrakom spal...“

FOTOGRAFIE ČERSTVEJ MAMIČKY S DCÉRKOU NÁJDETE V GALÉRII
Ilustračná snímka

Je ZUZANA ČAPUTOVÁ módna ikona? Desať naj outfitov našej prezidentky v roku 2020

Populárne články
Ilustračná snímka

Sklenaříková odložila modeling bokom: Za tento rozprávkový hotel získala ocenenie

Je takmer zázrak, že také obrovské dielo, ako je hlavný oltár z horľavého a škodcami ľahko napadnuteľného dreva, prežil na svojom mieste takmer päť storočí. Kostol pritom niekoľkokrát horel. Oltár vážne poškodila iba červotoč, napriek tomu sa zachoval v plnej kráse.

Klenot klenotov: Bazilika sv. Jakuba ukrýva jednu z našich najcennejších historických pamiatok

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 22. do 28. januára?

Brian Austin Green

Na Megan Fox rýchlo zabudol: BRIAN AUSTIN GREEN randí s touto kráskou

Donald Trump

Trump sa Bidenovej inaugurácie nezúčastnil, v Oválnej pracovni mu však nechal list

Pach chlóru svedčí o čistej vode v bazéne. Je to pravda?

Pach chlóru svedčí o čistej vode v bazéne. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia