Markizácka hviezda Lenka Vavrinčíková (35) sa minulý týžden stala mamou. S partnerom Albertom sa tak tešili z ich prvého bábätka, ktoré dostalo meno Olívia. Hrdí rodičia si už odniesli dcérku domov.

Vavrinčíková žiari šťastím ako nikdy. Po tom, ako v lete minulého roka odišla z kresla Televíznych novín, keď oznámila, že je tehotná, dala si ten najkrajší oneskorený vianočný darček, aký si len mohla priať. Lenka sa totiž na začiatku roka stala mamou, keď 5. januára priviedla na svet prvorodenú dcérku Olíviu.  „Pôrod bol pre nás aj vďaka pani doktorke Šebíkovej krásny zážitok. Obe sme zdravé a užívame si každý jeden spoločný moment,“ prezradila ešte v piatok podvečer novopečená mamička Lenka.

A keďže ona aj dievčatko boli v poriadku, mamina cez víkend opustila brány nemocnice. V sobotu krátko popoludní si ich obe prišiel vyzdvihnúť do luxusnej kliniky v Bratislave, kde rodilo už veľa celebritných mamičiek, partner Albert. Ten svoju malú princezničku zakrýval dekou v detskom vajíčku a za ním vyšla hrdá mama. Tá mala na sebe pohodlnú športovú obuv či dlhší kabát, spod ktorého jej trčala mikina s kapucňou. Šťastnú rodinku nafotil denník PLUS JEDEN DEŇ.

Lenka Vavričníková
Zdroj: tv markíza

Vavrinčíkovú tak čakajú tie najkrajšie povinnosti maminy. Kým sa nevráti z materskej, Televízne noviny počas jej neprítomnosti moderujú Danica Nejedlá a Miriam Kalisová.

FOTKY LENKY Z ODCHODU Z KLINIKY NÁJDETE V GALÉRII...

ZDROJ: PLUS JEDEN DEŇ

Diskusia