Veľa z nás to pozná. Cez sviatky si každý dopraje, koláče striedajú zemiakový šalát. V novom roku nám však pri pohľade na váhu zamrzne úsmev. Nejaké kilá navyše sa nalepili aj na moderátorku a spisovateľku Emmu Tekelyovú (69).

Tekelyová vedie zdravý životný štýl. No aj ona si dopriala cez sviatky toho viac, ako by zrejme chcela. Na sociálnej sieti uverejnila fotky svojich dvoch extrémov, čo sa týka váhy.  "Viem, vyzerá to ako vtip. Alebo ako fotoshop. Sú to dva extrémy, 55 kg a 62 kg, ktoré som skutočne zazila na vlastnej koži. Rozdiel medzi nimi je 7 kg a 2 konfekčné veľkosti. Nie som genetická niťovka, kilá si musím strážiť, mojou ‚výhodou’ však je, že som sa naučila jesť- nejesť uz v časoch modelingu, kedy som mala 51,5 kg. Odvtedy som prišla na rôzne triky, vychytávky a zlepšováky, pretože trápiť sa už odmietam," zverila sa svojim fanúšikom sympatická televízna tvár.

Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

Emma dokonca pridala prekvapivé priznanie. "Po týchto sviatkoch sa cítim ako hokaido!!! Vážne. Ale v podstate som v pohode, pretože už viem, ako sa rýchlo zbaviť  ‚nánosov’ z najkrajších sviatkov roka a pritom jesť a cítit sa plná energie," vysvetlila Tekelyová.

"Vyhlasujem veľkú Polievkovú výzvu. Jedálniček aj režim stravovania je jednoduchý, ale geniálne účinný, postupne ho zverejním. A s ním aj videá, ako si uvariť chutné polievky, ktoré odbúravajú tuky," zneli motivačné slová spisovateľky, ktorá bude o svojich krokoch informovať na svojom profile na instagrame. "Kto sa pridá, neoľutuje. O 14 dní muffinom budeme spolu mávať papa!!!" uzavrela opitmisticky Tekelyová.

DVA EXTRÉMY TEKELYOVEJ HMOTNOSTI NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia