Etapa života plná zmien! Herečka Dominika Kavaschová (32) je už pol roka hrdou mamou dcérky, ktorú má so snúbencom Danielom Fischerom (34). Zaľúbenci si užívajú každú chvíľu s malou Maiou. Samotná Kavaschová však otvorene priznáva, že byť mamou nie je rozhodne jednoduché!

Kavaschová sa stala mamou v máji tohto roku, keď priviedla na tento svet dcérku Maiu. Od toho momentu sa jej zmenil život a to doslova. Sympatickej herečke vo všetkom pomáha jej milujúci snúbenec Daniel Fischer a aj vďaka nemu je Dominika usmievavá, šťastná a plná lásky. Zdrojom energie je najmä dcérka, ktorá robí obom rodičom veľkú radosť.

Dominika Kavaschová so snúbencom Danielom Fischerom a milovanou dcérkou.
Zdroj: instagram.com/@donda_kawa

Kavaschová však nemá problém priznať, že sú aj dni,  kedy jej nie je všetko jedno. A doslova "padá na hubu". "Unavený blázon. Animátorka so svalmi na chrbte ako kulturistka….unavená, ale stále nechápem ako je to možné, plná síl. Každý večer keď ľahnem, je mi do plaču od bolesti a únavy z toho, ako mi chýba spolocnosť a rodina a rande a romantika a tvorba a JA nematka. Byť matkou je dar a obrovská škola..." opísala svoje pocity bez okolkov na svojom profile na sociálnej sieti herečka, ktorá si uvedomuje, že byť matkou stojí kopec síl. "Je to naplňujúce poslanie sprevádzať novú dušu, aby sa tu mala krásne na tomto svete, a aby ho aj krásnym robila….ale zároveň ….Je to veľmi náročné…bolestivé….stresujúce....to len, aby ste vedeli … vy, čo neviete ešte alebo vy muži," prízvukuje umelkyňa, ktorá hviezdila v Slovenskom národnom divadle a televízni diváci ju poznajú najmä zo seriálu Oteckovia. 

Dominika s dcérkou Maiou
Zdroj: instagram.com/@donda_kawa

Pracovné aktivity išli od príchodu dcérku bokom, a práve Maia zamestnáva herečku najviac. A hoci si často povie, aké je to náročné, prídu momenty, ktoré ju naštartujú opäť. "Zároveň materstvo ponúka toľko prenadherných chvíľ, toľko momentov, ktoré nikdy žena nepocíti inde….na žiadnej žúrke, pri žiadnom mužovi...Taká dávka nehy, nevinnosti a lásky, že to mozog niekedy ani nedokáže spracovať… iba srdce…cítiť…a mega...po prebdenej noci ráno vstanem a hecujem sa do nového dňa, aby som tu pre ňu bola naplno zas. Aby sa bavila, aby cítila, že je ľúbená a dôležitá, aby dobre spinkala a bola čistá a napapaná, aby jej nebola zima ani veľmi teplo," dodala Dominika a pozdravila všetky matky, ktoré obdivuje a váži si ich. A za čo? Jednoducho za to, že sú dobrými matkami svojim milovaným deťom.

VIAC FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia