Práve v týchto dňoch sa začína nakrúcať nová česko-slovenská komédia režisérky Zuzany Mariankovej s názvom Známi neznámi, kde hlavné postavy stvárnia významné herecké osobnosti ako Táňa Pauhofová, Tomáš Maštalír, Klára Issová, Martin Hoffman, Petra Polnišová, Anna Kadeřávková či Sveťo Malachovský.

Producentkou filmu je Wanda Adamík Hrycová (43), ktorá sa na spoluprácu s profesionálnym tímom teší. „Sledovať pri práci tých najväčších odborníkov vo svojom fachu je pre mňa vždy veľký zážitok a neuveriteľná inšpirácia. Najviac sa teším z toho, ako týchto profíkov skvele dopĺňa na režisérskom poste mladučká režisérka Zuzana Marianková. Zuzka má bohaté skúsenosti z rôznych televíznych projektov, no Známi neznámi budú jej filmovým debutom. Verím, že to bude úspešný štart jej veľkej filmovej kariéry.”

Jednu z hlavných postáv si mal v komédii zahrať aj český herec Vojta Kotek (32). Ten však pre dopravnú nehodu na motorke aktuálne leží v nemocnici. Hoci sa zúčastnil na prvotných prípravách a rozumel si s hercami aj tvorcami filmu, nakrúcanie sa bude musieť začať bez neho. Potvrdila to aj herečka Petra Polnišová, ktorá je zároveň koproducentkou filmu.

„Nesmierne nás mrzí, čo sa Vojtovi stalo. My síce prídeme o skvelého herca, ale dôležité je, že je v poriadku, a vydýchli sme si, že jeho nehoda nebude mať žiadne trvalé následky. Teraz sa hlavne potrebuje dať dokopy a my musíme ísť ďalej. Určite nám bude chýbať, bola s ním veľká zábava a je veľmi milý človek. Zdravie je však na prvom mieste,” povedala Petra. Kto Vojtu Koteka vo filme nahradí, zatiaľ nie je známe.

FOTOGRAFIE HERCA NÁJDETE V GALÉRII
Matt Damon a Ben Affleck

Hollywoodski spolužiaci: Ktoré známe tváre spolu drali lavice?

Populárne články
Odlíšiť chrípku od koronavírusu a iných respiračných ochorení bude tento rok výzva.

Chrípka má vždy čím prekvapiť. Ako jej nedať šancu?

Choreograf a režisér Ján Ďurovčík s manželkou.

Dočkal sa! JÁN ĎUROVČÍK sa tesne pred 50-tkou stal otcom. Aké meno dostal jeho vytúžený syn?

Soňa Skoncová prežíva najkrajšie obdobie svojho života. Je tehotná.

BABYBOOM V TOP STARE! Dve moderátorské hviezdičky sa pochválili tehotenským bruškom

„Ku každému vzorcu treba konkrétne príklady z reálnych životných situácií, na čom stroskotáva aj väčšina mojich študentov,“ hovorí docent Ján Šebo.

Kam s peniazmi v ťažkých časoch? Možno vám napovie Oranžová obálka

Do legendárnej marikovskej postele sa pýtali takmer všetky nevesty v 50. a 60. rokoch minulého storočia.

Noblesa a uvoľnenie: Nevesty sa tešili na svadobnú noc v malej posteli v Besnom

Napriek hendikepu sa CHANG a ENG BUNKEROVCI dokázali v živote presadiť.

Najznámejší siamskí bratia nikdy nemali deti. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia