Modeling okúsila už ako 10-ročná a v minulosti ju nazvali "najkrajším dievčaťom na svete". Z modrookej šibalky, ktorá doteraz plní titulky novín, vyrástla zmyselná žena.

Francúzska modelka Thylane Blondeau (21) mala na hviezdnu kariéru našliapnuté od útleho veku. Po tom, ako si ju všimli na prehliadke Jeana Paula Gaultiera, sa ešte ani nie ako tínedžerka objavila vo francúzskom Vogue. Teraz má na Instagrame viac ako 5,3 milióna sledovateľov a zdá sa, že zatieni aj svojich slávnych rodičov, píše TheSun.

Táto krásavica je totiž dcérou bývalého obrancu Sheffieldu Wednesday a Watfordu Patricka Blondeaua (54). Jeho bývalou manželkou a mamou modelky je zase francúzska herečka a televízna moderátorka Véronika Loubry (53).

Thylane si získala veľkú pozornosť médií už ako šesťročná, keď jej veľké modré oči a rozstrapatené vlasy vyniesli titul "najkrajšie dievča na svete". Narodila sa v roku 2001 v Aix-en-Provence vo Francúzsku a bola označovaná za ďalšiu veľkú hviezdu módneho priemyslu a prirovnávaná k Brigitte Bardot, ktorá sa ako 15-ročná objavila v časopise Elle. Thylane sa v roku 2011 dostala na titulné strany novín, keď sa stala jednou z najmladších modeliek, ktoré sa kedy objavili v časopise Vogue. Od slávneho fotenia pre Vogue sa jej kariéra modelky stále rozvíja. Kráska pracuje pre značky ako Dolce & Gabbana, L'Oreal a v roku 2018 vytvorila vlastnú značku Heaven May.

Thylane sa umiestnila na 1. mieste v zozname 100 najkrajších tvárí roka 2018, ktorý zostavili nezávislí kritici. Keď sa jej pred niekoľkými rokmi pýtali na jej rastúcu základňu fanúšikov na sociálnych sieťach, magazínu Frivolette povedala: "Viete, nijako ma to neovplyvňuje. Som stále mladá, teší ma to. A snažím sa robiť všetko pre svojich fanúšikov."

STÁLE JE KRÁSNA! POZRITE, AKO THYLANE VYZERÁ TERAZ...
Diskusia