„Bol to veľmi zvláštny rok, na ktorý zrejme budú chcieť mnohí z nás zabudnúť,“ uviedla otvorene Lucia Barmošová (38) vzhľadom na škody, ktoré so sebou korona priniesla.

Vo viacerých oblastiach života boli naozaj nedozerné. V duchu hesla „všetko zlé je na niečo dobré“ sa však nazdáva, že nás tento rok mal v mnohých ohľadoch ako ľudstvo poučiť. „Myslím si, že ľudia si začali viac vážiť to, čo sa im doposiaľ zdalo ako samozrejmosť. Aj ja som prehodnotila mnohé veci… A tak môžem skonštatovať, že tento rok mi síce niečo vzal, ale tiež niečo dal,“ uviedla tajomne.

O blondínke je známe, že si súkromie úzkostlivo stráži a medializácii sa skôr vyhýba. Je vášnivá cestovateľka, preto jej aktuálna situácia ubrala aj z týchto možností. Ak by to okolnosti dovoľovali, koniec roka by trávila zrejme za našimi hranicami. „Najradšej vítam nový rok na chate, ideálne uprostred zasneženej prírody či doma s partiou kamarátov. Viem si však predstaviť aj väčšiu oslavu, prečo nie. Fascinujú ma pestré ohňostroje, a preto musí byť zážitok silvestrovať kdesi v Dubaji alebo New Yorku.“

FOTOGRAFIE OBĽÚBENEJ MODERÁTORKY NÁJDETE V GALÉRII

Tento rok si túto túžbu splniť nemohla, o to radšej sa s nami podelila o vtipnú príhodu zo „silvestrovania“ v tínedžerských rokoch, keď príchod nového roka vítala s rodičmi, susedmi a pyrotechnikou na ulici pred domom. „Stalo sa nám, že nádoba, v ktorej bola pyrotechnika, sa prevrátila a všetko začalo vystreľovať smerom k nám. Rýchlo sme sa snažili dostať dnu, do bezpečia, no presne, ako to býva vo filmoch, nedali sa nám otvoriť dvere. Dnes si na to spomínam ako na vtipnú príhodu, ale vtedy mi nebolo všetko jedno,“ povedala so smiechom.

Práve pozitívne myslenie jej v ťažkých chvíľach pomáhalo nestrácať nádej. „Rok 2020 bol v mnohom poučný. Do roka 2021 idem preto síce bez predsavzatí, no optimisticky naladená s novou životnou skúsenosťou…“

Pokračovanie na ďalšej strane...

Ilustračná snímka

Cibulková strávila po očkovacom škandále 5 hodín v prvej línii. Ako pomohli zahraničné hviezdy?

Populárne články
Partnerská dvojica Nela Pocisková a Filip Tůma – to sú protiklady, ktoré sa výborne dopĺňajú.

Prečo dvojnásobná mama NELA POCISKOVÁ deťom zatrhla sledovanie otca v televízii?

Dominika Stará sa vydala.

DOMINIKA STARÁ sa vydala v čase korony: S takýmto trapasom ale určite nerátala!

Hana Maciuchová

Odišla hviezda Nemocnice na okraji mesta HANA MACIUCHOVÁ (†75): Čo jej vzalo život?

Právoplatne odsúdení majú humánnejšie podmienky vo väzení, ako tí, ktorí ešte len čakajú na rozhodnutie súdu napríklad v kolúznej väzbe.

Peklo kolúznej väzby: Medzi obvinenými sú aj nevinní poznačení tvrdým režimom

Po návrate z africkej farmy sa pustila do písania (portrét z jej pracovne).

Spomienky na Afriku: Karen Blixenová napísala jednu z najznámejších kníh o čiernom kontinente

Nobel chcel vyrobiť účinnejšie bomby. Je to pravda?

Nobel chcel vyrobiť účinnejšie bomby. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia