Kým jeho manželka Charlène (43) uviazla pre chorobu na dlhé mesiace v Južnej Afrike, knieža Albert (63) si našiel náhradu.

Je známa ako srdcová princezná a ľudia jej veria, princezná Caroline z Hannoveru (64) je v Monaku veľmi populárna. Napriek početným ranám osudu, ktoré Caroline v živote vytrpela, berie svoju rolu vážne. A tak nečudo, že jej mladší brat princ Albert na ňu v posledných mesiacoch pri oficiálnych vystúpeniach znova a znova stavil. Brat a sestra sa napríklad zúčastnili na letnom koncerte Červeného kríža v Monte Carle s celou rodinou.

V septembri Caroline sprevádzala Alberta na piatom ročníku Monte Carlo Gala for Planetary Health. O dva dni neskôr slávnostne otvorili Promenádu ​​princeznej Louise Hippolyte a Námestia Anne-Marie Camporovej a Joséphine Bakerovej vo štvrti Larvotto v Monaku.

Okrem toho sa milujúca teta postarala o princa Jacqua a princeznú Gabriellu, spolu navštívili medzinárodnú výstavu psov v Monaku. Je preto zarážajúce, že princezná Caroline nesprevádzala svojho brata, keď sa jeho manželka Charlène 8. novembra 2021 po deviatich bolestivých mesiacoch odlúčenia konečne vrátila domov.

FOTOGALÉRIA: CHARLENE MÁ NA PRINCEZNÚ VSKUTKU NEOBVYKLÝ IMIDŽ
Diskusia