Princ Harry (36) dlho nečakal na reakciu britskej kráľovskej rodiny na jeho emočný výlev pred médiami. Zatiaľ čo kráľovná Alžbeta (95) je rozčúlená, princ Charles (72) je zo synových slov zranený a sklamaný!

Rodina princa Harryho už nedokáže dlhšie skrývať vypäté emócie, ktoré nimi práve burcujú. Hnev sa vraj ešte vzrástol po jeho najnovšom vystúpení v televíznom seriáli o duševnom zdraví The Me You Can’t See, kde sa Harry otvorene vyjadril k výchove jeho otca a jeho mentálnym problémom. Toto sa však princa Charlesa natoľko dotklo, že je zo slov svojho syna hlboko sklamaný.

Zahraničný web Daily Mail informoval o situácii na kráľovskom dvore: „Harryho babička to zobrala veľmi osobne a je hlboko rozrušená tým, čo Harry povedal, najmä jeho komentármi o Charlesovom rodičovstve a naznačením, že jeho otec nevie nič lepšie kvôli tomu, ako bol vychovaný." Okrem toho zdroj prezradil, že princ Charles dúfa v zmierenie so svojím synom, aj keď sa cíti byť zranený.

Vzťah princa z Walesu s jeho najmladším synom je momentálne na úplne najnižšom bode a je smutný, že bol opäť vymaľovaný ako podliak v rozhovore s Oprah Winfrey (67). Zároveň je princ Charles podľa zdroja v rozpakoch z toho, že nevie čo robiť, ale tiež je frustrovaný, že nemôže verejne reagovať na Harryho bleskové obvinenia týkajúce sa jeho rodičovského štýlu.

V GALÉRII NÁJDETE FOTKY PRINCA HARRYHO AKO MALÉHO CHLAPCA
Diskusia