Verejne známy záletník z britskej kráľovskej rodiny si znovu urobil poriadnu hanbu! Len pár dní po pohrebe jeho otca ho prišla hľadať neznáma žena, ktorá tvrdila, že je jeho snúbenica!

Princ Andrew (61) sa celý život rád obklopoval ženami a nemení sa to ani na starých kolenách! Po toľkých škandáloch a verejnom potupení, ktoré spôsobil svojim rodičom kráľovnej Alžbete II. (95) a zosnulému otcovi Philipovi (†99), sa mu tentokrát do zámku vlámala údajná snúbenica! Asi 44-ročná španielka tvrdila, že prišla za Andrewom, pretože majú mať svadbu.

Ochranka Andrewovho pozemku vo Windsore nedokázala odvážnej žene odolať a vpustila ju do záhrad. Údajná Irene Windsor ich dokonca dokázala presvedčiť, aby za ňu zaplatili taxík! V nádherných Windsorských záhradách strávila až 20 minút, pokiaľ ju nezastavilo služobníctvo. Tí na ňu zavolali políciu, ktorá po prehľadaní našla mapy Andrewovho pozemku a aj kľúčenku na sebaobranu. Prípad sa momentálne vyšetruje, nakoľko princ Andrew tvrdí, že ženu nikdy predtým nevidel.

PRINC ANDREW A JEHO ŠKANDÁLY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia