Po tom, ako Amber Heard (36) prehrala súd s bývalým manželom Johnnym Deppom (59), Daily Beast začal zverejňovať neotvorené súdne dokumenty, ktoré súd nepripustil ako dôkaz.

Ide napríklad o herečkine nahé fotky z čias, keď sa krátko živila ako exotická tanečnica. Potom je to zoznam liekov, podľa ktorých by slávny herec mal trpieť erektilnou dysfunkciou. Amberd Heard exmanžela obvinila z toho, že ju v roku 2015 v Austrálii niekoľkokrát znásilnil fľašou. Práve choroba by mala vysvetľovať, prečo sa v sexuálnej oblasti správal agresívne.

Amber Heard musí bývalému manželovi zaplatiť odškodné vo výške niekoľko miliónov dolárov, pretože mu ohováraním zničila povesť. Tak rozhodol súd. Daily Beast uvádza, že preto musela predať dom v kalifornskej púšti. Herečka zrejme ľutuje, že v čase rozvodu neuposlúchla rady svojho právnika. Ten jej odporúčal, aby od slávneho herca žiadala maximálnu možnú platbu, a to až polovicu zo sumy 33 miliónov dolárov, ktorú zarobil za štvrtý diel Pirátov z Karibiku, pretože nakrúcal počas manželstva. Herečka však právnikovi oponovala, že nejde vždy len o peniaze.

FOTO DOMU, V KTOROM AMBER BÝVALA, NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia