Zakaždým čo princ Harry (36) či jeho manželka Meghan (39) otvoria ústa, vyústi z toho nový problém s kráľovskou rodinou. A presne to sa stalo aj po poslednom Harryho rozhovore, v ktorom zaútočil na svojich rodičov!

 

Najnovšie Harryho vyjadrenia na účet jeho rodiny tentokrát pobúrili kráľovský dvor natoľko, že ho chcú zbaviť aj jeho posledného titulu. Odkedy sa vzdal oslovenia "Jeho kráľovské veličenstvo," ostalo mu iba vojvoda zo Sussexu. V súkromí však s Meghan svoje tituly vraj nepoužívajú a v jeho novom živote v Amerike sa na verejnosti niekoľkokrát nechal oslovovať iba ako Harry. Britskí dvorania si však myslia, že si zaslúži byť svojho titulu zbavený aj oficiálne.

Bol to práve Harryho posledný rozhovor s amerckým hercom, Daxom Shepardom (46), ktorý ich tak rozzúril. Kráľovský dvor obvinil Harryho zo zrady a nečestného pošliapania ich cti potom, ako sa Harry začal sťažovať na svoj privilegovaný život. Kritizoval výchovu jeho otca Charlesa (72), ktorou mu do života vtlačil bolesť podedenú aj po princovi Philipovi (†99) s kráľovnou Alžbetou (95). V rozhovore tiež priznal, že v mladosti bojoval so svojimi problémami alkohol, drogami a sexom.

Jeho manželka Meghan mu v tomto smere ukázala oči a oslobodila ho z pazúrov kráľovskej rodiny. Preto sa s ňou rozhodol začať nový život na americkej pôde. Zároveň sa bál aj toho, že by s Meghan mali rovnako nešťastný osud ako jeho matka Diana (†36). Svojim nedávnymi rozhodnutiami si však poštval proti sebe celú rodinu. Čas ukáže, či sa Harry rozhodne vzdať svojho titulu.

V GALÉRII NÁJDETE FOTKY MLADÉHO HARRYHO AKO ODVIAZANÉHO Z REŤAZE
Diskusia