Český tanečník z markizáckeho Let's Dance a účastník Love Island Vilém Šír (21) dlho sám neostal. Po tom, čo sa rozišiel s kolegyňou zo zoznamovacej šou, zalovil v slovenských vodách.

Bola to láska ako hrom. Teda aspoň tak sa pred kamerami tvárili. Keď sexi Nikol prišla do šou Love Island, netajila sa tým, že sa jej najviac páči práve Vilda a za každú cenu ho musí dostať. To sa jej aj podarilo. Po konci šou dvojica zaplavovala Instagram spoločnými zamilovanými fotkami a zdalo sa, že to spolu skutočne myslia vážne. No opak sa stal pravdou. Ich láske rýchlo odzvonilo a v marci tohto roka prišiel rozchod. Vilém medzitým dostal ponuku robiť tanečného partnera Zuzane Kubovčíkovej Šebovej v Let´s Dance, vďaka čomu bol v Bratislave varený-pečený. A zrejme aj to prispelo k tomu, že po jeho boku teraz stojí sexi Slovenka.

Vilda a Nikol zo šou Love Island.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CaunqqEg47Z/

Vildovi po Nikol učarovala ďalšia kráska – 25-ročná Bratislavčanka Sylvia Šulíková. A tá rozhodne nie je žiadnou neznámou. Sylvia totiž v roku 2021 súťažila v Miss, kde skončila na druhom mieste. Dvojica sa spolu nedávno objavila v spoločnosti. Vilda svoje city absolútne neskrýval a pred zrakmi prítomných hostí Šulíkovú neustále bozkával a túlil sa k nej. "Faaakt? Ale sluší jej to dnes, však?“ reagoval na otázku markizáckej Smotánky, či je Sylvia jeho partnerka. Toto ale nebola prvá spoločná akcia zamilovanej dvojice. Nedávno totiž spolu odchádzali aj z módnej šou.

FOTO VILDOVEJ NOVEJ FRAJERKY NÁJDETE V GALÉRII...

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Diskusia