Vojvodkyňa Meghan (39) pri rozhovore s Oprah (67) šokovala jedným tvrdením za druhým. Čo všetko však z toho bola pravda, zostáva silno spochybnené, hlavne po najnovšom usvedčení!

Americká herečka Meghan Marklová si v posledných mesiacoch dala záležať na svojej reputácii a premenila svojho manžela, princa Harryho (36), v čiernu ovcu kráľovskej rodiny. Mnohí ju obviňujú z kopírovania princeznej Diany (†36) a z ryžovania na jej utrpení, ktoré sa snaží preniesť aj na seba. Po rozhovore s Oprah Winfrey sa však do nej spustila vážna kritika, obvinili ju z klamstiev a obyčajnej povrchnosti.

Tieto obvinenia sa stávajú stále viac a viac opodstatnenými. V rozhovore sa Meghan vyjadrila, že pred zoznámením s princom Harrym o britskú kráľovskú rodinu nemala záujem. O tom sa pochybovalo, už keď jej kamarátka z detstva prezradila mediám, že Meghan v skutočnosti čítala biografiu princeznej Diany a tiež vlastnila kazetu ich svadovného dňa s Charlesom (72).

Najnovší dôkaz rovnako usvedčuje to, že Meghan mala väčší záujem o kráľovskú rodinu, než sa sama priznala. V galérii nájdete fotku, na ktorom pózuje s magazínom U Magazine z roku 2014. Vtedy sa osobne s Harrym ešte nepoznala a na titulke magazínu je Kate Middleton (39), o ktorej sa rozšírila falošná správa, že čaká dvojičky. Rovnako Meghan kedysi písala o svojej budúcej kráľovskej nepriateľkyni blog a návšteva Buckinghamského paláca bol jej splnený sen. Takže Meghan, nie je náhodou všetko, čo si tvrdila v rozhovore s Oprah, iba divadielko pre získanie pozornosti?

V GALÉRII NÁJDETE FOTKY VOJVODKÝŇ-SOKÝŇ
Diskusia