Po živote v rodinnom dome túžila speváčka Mária Čírová (30) už v minulosti. Dôvodom boli predovšetkým deti.

Rozbehaná a pracovne vyťažená speváčka žila niekoľko rokov spolu so svojím manželom, hudobným producentom Marošom Kachútom (45), na lukratívnej adrese. Spoločne totiž obývali byt v novostavbe na Kolibe, odkiaľ mali všade blízko.

Práve do tejto nehnuteľnosti pozvali ešte v roku 2015 štáb televízie JOJ, ktorý s rodinkou nakrúcal reality šou Sladký život. V spomínanej relácii mali diváci a zároveň speváčkini fanúšikovia možnosť nahliadnuť do súkromia obľúbenej umelkyne.

Jej krásna rodinka bola až donedávna na tomto mieste spokojná. K bytu totiž prislúchala priestranná terasa, vďaka čomu mali deti Hugo (9) a Zoe (6) dostatočný priestor na hry a rodičia si mohli užívať výhody mestského bytu s kúskom zelene pod oknami.

Najviac času trávili všetci, ako inak, v kuchyni, kde sa realizovala tak Mária, ako aj Maroš.

„Obaja sme veľkí gurmáni a radi pri varení experimentujeme. V tejto domácnosti však rád varí najmä Maroš. Do varenia obaja zapájame aj deti. Kuchyňa je pre nás takou oázou pokoja. Vždy po práci sa tam všetci stretneme, pripravujeme si jedlo a rozprávame sa,“ povedala v minulosti o svojich domácich rituáloch Mária.

Popritom nezabudla pochváliť svojho manžela, ktorý bez akýchkoľvek problémov zvláda všetky domáce práce a je speváčke v každom smere nápomocný.

V minulosti obývali Kachútovci byt s priestrannou terasou na Kolibe. Kvôli rodine a väčšiemu pokoju sa rozhodli zmeniť adresu trvalého bydliska.
V minulosti obývali Kachútovci byt s priestrannou terasou na Kolibe. Kvôli rodine a väčšiemu pokoju sa rozhodli zmeniť adresu trvalého bydliska.
Zdroj: Instagram

Doma najlepšie

Kachútovci by podstatnú časť svojho pracovného času mali tráviť v spoločnosti hudobníkov a tiež na rôznych celebritných večierkoch. Na tých sa však manželský párik zúčastňuje výhradne pracovne a len vtedy, keď to je nevyhnutné. Oveľa viac ich baví stretnúť sa doma s priateľmi alebo si len tak v obývačke vyložiť nohy pred televízorom.

Na to im už nejaký čas slúži omnoho väčší priestor, než mali v spomínanom byte na Kolibe. Dvojica sa totiž presťahovala do moderného domu v Záhorskej Bystrici. Keďže Mária si svoje súkromie stráži, fotografiami z domáceho prostredia sa na sociálnych sieťach nechváli ani do sveta nevyhlasuje, že zmenila adresu trvalého bydliska.

Pred pár mesiacmi sa však vyjadrila, že jej príbytok je zariadený veľmi funkčne a jednoducho. Tento štýl sa totiž obom páči a vyhovuje im.

„Je dosť minimalistický, dal by sa možno prirovnať k severskému dizajnu. Svetlé drevené podlahy, jednoduchosť, zopár doplnkov. Ale čo je asi najtypickejšie, je veľa fotografií na stenách v rôznych rámikoch. Rámiky zbierame, odkedy sme spolu, čiže máme ich už dosť veľa. Na mnohých fotkách visia naše spomienky na pekné momenty, na naše dovolenky alebo výlety,“ uviedla speváčka ešte v minulom roku.

Manželia síce žijú intenzívne prácou, no na prvom mieste je vždy rodina.
Manželia síce žijú intenzívne prácou, no na prvom mieste je vždy rodina.
Zdroj: Profimedia

Bratislava verzus Trnava

Rozhodnutie zmeniť vzduch hlavného mesta za omnoho čistejší v Záhorskej Bystrici bolo to najlepšie, čo mohla so svojím mužom pre deti urobiť.

Éterická umelkyňa strávila približne polovicu svojho života v Trnave a tú druhú v Bratislave. Ak by si mohla vybrať, kam by sa v rámci našej krajiny presťahovala, bolo by to práve do jedného z týchto miest. Dôvodom však nie sú pracovné príležitosti či povinnosti. „Bolo by to hlavne pre okruh známych a priateľov, ktorých tu mám.“

Aktuálna moderátorka speváckej šou The Voice Česko Slovensko popri úspešnej kariére stavia na piedestál svoju rodinu. Dom v dedinke blízko Bratislavy je presne to, po čom dlho túžila.

Rovnako ako ona na Záhorskú Bystricu nedá dopustiť herec Vladimír Kobielsky s rodinou či Adriana Kmotríková s deťmi Lindou a Tomášom. Novostavbu si tu v roku 2014 kúpili tiež moderátorka Jana Hospodárová, Pavel Bruchala a v minulosti tu žil aj moderátor Matej „Sajfa“ Cifra.

Dvojica si kúpila pozemok a postavila dom v Záhorskej Bystrici, kde žije viacero známych tvárí zo šoubiznisu.
Dvojica si kúpila pozemok a postavila dom v Záhorskej Bystrici, kde žije viacero známych tvárí zo šoubiznisu.
Zdroj: Miro Miklas
Ilustračná snímka

Máte doma problém s mravcami? Vďaka tomuto sa vašej domácnosti vyhnú širokým oblúkom!

Populárne články
Americká raperka Cardi B.

Výnimočný cit pre módu, alebo nevie, čo so sebou? Americká raperka predvádza šialené outfity!

Fotografka cestuje s bábikami.

Záľuba tejto ženy vás očarí: Fotografie z dovolenky, aké má málokto!

Mestečko Vidin dostane aj vďaka eurofondom nový šat. Miestni však krútia hlavou, že to nebude zasa až taká sláva. V Bulharsku sa vraj kradne viac ako na Slovensku.

Majú 38 eur na mesiac. Navštívili sme najchudobnejší región v Európe

Obec Kanianka sa nachádza na konci Hornonitrianskej kotliny, na rozhraní pohoria Malá Magura.

Kedysi zabudnutá obec dnes láka okolie. Práce miestnych remeselníkov nájdete po celom svete

Diváci sa predstavenia Morena, v ktorom hrá aj Dominika Kavaschová, nedočkali.

Škandál v divadle: Pre hlučný konflikt skupiny mužov herečka nezostala ticho!

Vedeli ste

Vo vode sa scvrkáva koža.

Zobraziť viac