Slávne bratské trio, ktoré preslávil celosvetový hit MMMBop, by dnes spoznal málokto. Pozrite, ako sa Hansonovci zmenili.

Americkí hudobníci sa objavili v anglickej televíznej šou This Morning, píše TheSun. Vlasatí pop-rockeri, ktorí debutovali v roku 1997, majú teraz dokopy 15 detí a na konte 6 albumov. Hlavný spevák Taylor (39) sa s manželkou Natalie stará o sedem detí, najmladší Zac (36) ich má päť a najstarší člen Isaac (41) tri.

Skupina vystúpila v šou, aby propagovala svoju novú skladbu Child At Heart. "Jednou z vecí, vďaka ktorým sa nám to podarilo, je, že to bola naša pieseň - nebol to nápad niekoho iného," povedali o svojej kariére. "Keď píšete svoju vlastnú hudbu, premýšľate o tom ako 'aká bude moja hudba? Čo z toho ľudia budú mať?´" Na novom albume s názvom Red Green Blue sa každý z bratov podieľal piatimi pesničkami. Populárna skupina sa chystá na turné, ktoré začne vo Fínsku a koncom mesiaca sa vráti do Spojeného kráľovstva.

Kapela bola pôvodne známa ako The Hanson Brothers, neskôr si názov zmenila na Hanson. V roku 2019 bol čistý majetok Taylora Hansona 20 miliónov dolárov a album The Hanson Middle of Nowhere zarobil pri vydaní v roku 1997 takmer 9 miliónov dolárov. Ich najmenej ziskový album Underneath zarobil v roku 2004 len 354 000 dolárov.

AKO BRATIA VYZERAJÚ TERAZ? POZRITE SI FOTO V GALÉRII...
Diskusia