Podľa českého bulváru Ivana Gottová nezanevrela na lásku a mal by byť po jej boku nový chlap!

Tentokrát zamiešala karty – a to doslova – veštkyňa, ktorá svoje úvahy o novom vzťahu Ivany Gottovej priblížila pre portál eXtra.cz. Nad identitou dotyčného však visí otáznik. "Láska bola medzi nimi už skôr. V poslednej dobe sa však medzi nimi opäť niečo deje. Pravdepodobne sú obaja napätí práve pre neustálu pozornosť médií. Charlotte bude mame jej nový vzťah chvíľu vyčítať. Je to inteligentné dievča a vo výsledku bude stáť pri svojej matke a odpustí jej. Mladšia dcéra bude žiarliť omnoho viac," cituje slová vedmy portál ahaonline.cz

A to nie je všetko. Žena, ktorá údajne vidí a vie viac ako my všetci ostatní, zašla ešte ďalej, keď povedala: "Jej pravá láska Karel ju takúto smutnú vidieť určite nechce. Vidím, že je to Ivanin anjel strážny a dáva neustále pozor nielen na ňu, ale aj na svoje dcéry."

Osudová láska a slabosť na starších

Ivana Gottová (Macháčková) má s českou speváckou hviezdou Karlom Gottom dve dcéry, Charlotte Ellu a Nellu Sofiu. V minulosti pracovala ako osobná asistentka zahraničných hercov a blysla sa aj ako produkčná ikonického Divadla Broadway. Ivaninu evidentnú slabosť na starších mužov potvrdzuje aj jej vzťah s hollywoodskou superstar Michaelom Douglasom. Zoznámili sa v San Franciscu v rámci natáčania filmu Hra, kde hrá Douglas hlavnú úlohu.

"Vybral si ma z davu. Keď sa dozvedel, že som Češka, skúsil na mňa urobiť dojem svojou češtinou a povedal mi to neslušné slovo na H, ktoré ho naučil Miloš Forman. Potom sa už správal iba slušne, pozval ma na večeru a tá sa pretiahla na dva krásne roky, až do môjho odchodu zo Spojených štátov," prezradila svojho času Gottová. 

Písal sa rok 2000, kedy Karla Gotta po prvýkrát odfotili v spoločnosti Ivany na odovzdávaní cien TýTý.  O osem rokov neskôr sa počas dovolenky v Las Vegas tajne zosobášili. Príbeh lásky ostro sledovaného páru sa skončil 1. októbra 2019 krátko pred polnocou, kedy Karel poslednýkrát vydýchol vo svojej vile v Prahe.

V GALÉRII NÁJDETE ARCHÍVNE FOTKY KARLA GOTTA S JEHO RODINOU

Zdroj: Nový Čas pre Ženy

Diskusia