Napriek tomu, že o veku herečky Zdeny Studenkovej kolujú na známej satirickej stránke Zomri mnohé štipľavé komentáre, umelkyňa si z toho rozhodne ťažkú hlavu nerobí, ba čo viac ešte sa na tom aj dobre baví.

A má prečo, veď v zrelom veku s prehľadom konkuruje mladším kolegyniam. Na vizáži si dáva poriadne záležať, pretože podľa vlastných slov je staroba neúprosná a človek s ňou musí bojovať. „Je to dennodenná práca,“ pravidelne zdôrazňuje a k tomuto tvrdeniu zväčša pridá ďalší argument. „Som na očiach verejnosti, ktorá nie je zvedavá na neudržiavanú paniu.“

O vzhľad sa teda príkladne stará, a ako viackrát s humorom priznala, nie je to lacná záležitosť. Len pred pár dňami členka Činohry SND prekvapila neuveriteľnou formou. Prijala pozvanie do zábavného kvízu Záhady tela, ktorý sa nakrúcal v ateliéroch v Mlynskej doline a bude súčasťou jesennej programovej štruktúry na Jednotke. Umelkyňa dorazila v ranných hodinách, aby sa zverila do rúk profesionálnemu tímu, pozostávajúcemu z mejkapového artistu a vlasovej stajlistky. Výsledná vizáž následne dokonale podčiarkla herečkin mladistvý zovňajšok. Ten je výsledkom pravidelnej starostlivosti o pleť,ale aj návštev známej estetickej kliniky, ktorej je Zdena už niekoľko rokov verná, a nebojí sa to verejne priznať. Viackrát sa v súvislosti so svojím výzorom stretla s tvrdením, že skrášľovacie zákroky podstupuje kvôli mladšiemu partnerovi. Nie je to však pravda. „V prvom rade to robím kvôli sebe, až potom kvôli nemu,“ uviedla veci na pravú mieru.

Kvôli čomu by sa Zdena Studenková vzdala herectva? Herečka prekvapuje tajnou záľubou. Viac sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka Život č. 31 (v predaji od 30. júla 2020).

 

Ilustračná snímka

10 rád, ako sa nenakaziť jedlom? Tieto pravidlá by ste mali dodržať!

Populárne články
V mladosti ju francúzska tlač prirovnala k herečke Brigitte Bardot.

Naša Brigitte Bardot: Chalupová sa preslávila vo svete, na emigráciu však nepomyslela

Znak neistoty alebo dominantnosti? MEGHAN sa drží HARRYHO obidvoma rukami.

Meghan chcela zatieniť Dianu: Do manželstva s Harrym vraj išla s jasným cieľom. Aké má ambície?

Ilustračná snímka

Nebola chorá, len zrazu začala spomínať smrť. Tušila, že sa to stane?

Tereza Nvotová

Netradičný film s hororovou zápletkou: TEREZA NVOTOVÁ prichádza s novým projektom

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 14. do 20. augusta?

Grafiti sú novodobá pliaga. Je to pravda?

Grafiti sú novodobá pliaga. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia