Po dlhej dobe sa objavila na verejnosti.

Speváčka Susan Boyle (61) prekvapila fanúšikov, keď sa po 13 rokoch od jej pôsobenia v súťaži Britain's Got Talent (Británia má talent), objavila v jednom z írskych hotelov.

Hviezda talentovej speváckej súťaže Britain's Got Talent si urobila nečakaný výlet do Írska, kde navštívila hotel Knock House. Šéfovia hotela zdieľali na Facebooku fotografiu speváčky na svojej stránke. "Bolo pre nás potešením privítať Susan Boyleovú opäť v Knock House. Susan je úžasná dáma a my ju vždy radi vidíme vracať sa do hotela Knock House," pochválil sa personál vzácnou návštevou.

Napriek tomu, že Susan mala od malička prirodzený talent na spev, jej hudobná kariéra sa rozbehla až po štyridsiatke. V roku 2009 sa zúčastnila na konkurze do súťaže "Britain's Got Talent" a ohromila porotu aj publikum svojím vystúpením s piesňou "I Dreamed a Dream" z muzikálu "Les Misérables". Video z jej konkurzu sa stalo virálnym na YouTube a v priebehu niekoľkých dní sa Susan stala celosvetovou senzáciou. Jej jedinečný hlas a kontrast medzi jej skromným vzhľadom a neuveriteľným talentom si získali srdcia miliónov ľudí.

Susan postúpila do finále šou, no nakoniec skončila na druhom mieste. Napriek tomu, že súťaž nevyhrala, podpísala zmluvu s nahrávacou spoločnosťou Syco Music Simona Cowella a v novembri 2009 vydala svoj debutový album "I Dreamed a Dream". Album debutoval na prvom mieste UK Albums Chart a US Billboard 200, čím sa stal najrýchlejšie sa predávaným debutovým albumom ženskej interpretky v histórii Spojeného kráľovstva.

FOTO SUSAN, AKO VYZERÁ DNES, NÁJDETE V GALÉRII

Odvtedy vydala speváčka niekoľko ďalších úspešných albumov vrátane "The Gift" (2010), "Someone to Watch Over Me" (2011) a "Standing Ovation: The Greatest Songs from the Stage" (2012). Vystupovala aj na rôznych významných podujatiach a objavila sa vo viacerých televíznych reláciách vrátane "America's Got Talent", "The View" a "The Oprah Winfrey Show".

Úspech Susan jej priniesol nielen slávu a bohatstvo, ale inšpiroval aj mnohých ľudí na celom svete. Stala sa ikonou pre ľudí, ktorí sa v živote stretli s ťažkosťami a ukázala, že nikdy nie je neskoro ísť si za svojimi snami. Príbeh Susan Boyleovej je svedectvom o sile vytrvalosti, odhodlania a nefalšovaného talentu a dodnes inšpiruje ľudí.

Diskusia