Hviezdnym rokom v kariére českej speváčky Marie Rottrovej (78) ešte zďaleka nie je koniec. Veľkolepé vystúpenia sú naplánované na tento rok a okrem toho speváčka prezradila, prečo vyzerá stále tak mlado, a odhalila tajomstvo údajných plastických operácií.

Marie Rottrová

Prezývka: Lady Soul


Dátum narodenia: 13. november 1941


Miesto narodenia: Ostrava-Hrušov


Manželia: Vlastimil Kučaj (1962 – 1972), George Burgerstein, Milan Říha (2016 – súčasnosť)


Deti: Martin Kučaj, Vít Kučaj


Najznámejšie piesne: Kůň bílý, Řeka lásky, To nic, Markétka, To mám tak ráda, Střapatá, nohatá, S tím bláznem si nic nezačínej

Už niekoľko desaťročí je Marie Rottrová, uznávaná česká diva, nútená brániť sa pred zvedavcami, pre ktorých bol hlavným terčom speváčkin milostný život. Prvé manželstvo prežila M. Rottrová s hudobným kolegom gitaristom Vladimírom Kučajom, s ktorým mala aj po rozvode veľmi dobrý vzťah. Toto manželstvo vydržalo desať rokov a speváčka sa o bývalého manžela starala až do jeho smrti. Z prvého manželstva má M. Rottrová synov Martina (57) a Víta (55), ktorí idú v šľapajach svojich rodičov a venujú sa hudbe.

Jej druhým manželom bol George Burgerstein, ktorý pochádzal z okolia Moravy, ale v tom čase žil v Nemecku. Keďže Marie práve v tých rokoch prežívala búrlivé začiatky hudobnej kariéry, žila striedavo v Česku a v Nemecku. Nakoniec sa aj toto spočiatku ideálne manželstvo rozpadlo, no rozhodnutie padlo na oboch stranách. Dôvod rozvodu však ani jeden neplánuje prezradiť. „V našom vzťahu bola len jedna trhlina, ale o tej vám nepoviem. Nemôžem, pretože je to súkromná záležitosť a práve pre ňu sme sa rozišli,“ povedal druhý manžel M. Rottrovej v rozhovore pre Topvip.cz.

Aj keď speváčka prešla dvoma rozvodmi, na lásku nezanevrela a dnes je šťastná po boku mladšieho partnera Milana Říhu, za ktorého sa tajne vydala ešte v roku 2016. Tretí manžel v poradí je rovnako ako speváčkin bývalý manžel podnikateľ. Marie Rottrová hodnotí tento vzťah ako niečo, čo jej doteraz chýbalo. „Nedal sa odradiť. Bol mi nablízku, keď som potrebovala vedľa seba niekoho mať. Potom som si uvedomila, že on by mohol byť ten, o koho sa môžem oprieť, komu môžem dôverovať, komu sa môžem zveriť, kto ma bude mať rád. Dal mi lásku, ktorú som predtým nemala.“

Jej nenahraditeľný hlas stále počuť v českých a slovenských rádiách. Oficiálne spevácku kariéru ukončila v roku 2011, no akosi sa jej nedarí žiť bez hudby a spevu, preto sa stále objavuje na rozličných podujatiach ako hosť, dokonca organizuje aj vlastné koncerty. V tomto roku koncertovanie prerušila pandémia, ale počas leta sa chystá na ďalšie vystúpenia v Českom Brode i na Sázafeste. České médiá sa pred pár rokmi začali zameriavať na tajomstvo speváčkinho mladistvého vzhľadu. Rottrová svoj vzhľad odôvodnila tým, že ho pravdepodobne zdedila po rodičoch.

„Asi mám šťastie, že to máme v rodine. Môj ocko sa dožil vysokého veku a vôbec nemal vrásky, maminka vlastne tiež. A brat, ktorý je o dva roky mladší než ja, vyzerá veľmi mlado. Je štíhly, vysoký, vyzerá veľmi dobre. Moji rodičia boli asi dobrý pár,“ vysvetlila M. Rottrová pre televíziu Prima. Tajomstvo jej skvelého vzhľadu sa však neskrýva len v génoch, ale trochu pomohla aj medicína. No botoxu sa vyslovene vyhýba. „Dvakrát som si dala vytiahnuť kožu na krku a raz som bola na plastike viečok,“ priznala speváčka.

FOTOGRAFIE SPEVÁCKEJ LEGENDY NÁJDETE V GALÉRII
Len ochutnať!

Nafukovacie nohavice či miniatúry jedla... Spestrite si deň poriadnou dávkou bizarností

Populárne články
Nový PCR test je ešte citlivejší, presnejší a takisto menší než pôvodný.

Koniec nepríjemným výterom? Testovať sa bude aj zo slín

Známy režisér si verejný pohreb neželal. Vdova Olga Menzelová tak rozhodla pre veľký záujem jeho najbližších.

Posledná rozlúčka s Jiřím Menzelom bez vdovy! Prečo na nej chýbala?

Dcéru Adrianu Tessu pripomínajú manželom Bujňákovcom obrazy, ktoré im namaľovala počas poslednej návštevy.

Desaťtisíce opustených rodičov: Slovensko je na zozname starnúcich a vymierajúcich krajín

Členovia novovznikajúceho Slovenského rybárskeho klubu by privítali väčšiu angažovanosť členov Slovenského rybárskeho zväzu.

Ryba smrdí od hlavy! Ako sa hospodári v našich štátnych vodách?

Královná krásy Gessica Notaro predtým, ako ju priateľ polial kyselinou.

Expriateľ polial prekrásnej modelke tvár kyselinou. Teraz sa hrdo ukázala na červenom koberci

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia