Sedem kopčekov zmrzliny na posedenie. To bol jeho rekord. TOMÁŠ BEZDEDA (34) sa ukázal pred kamerou takmer nahý, aj preto zapracoval na svojom tele.

Slovensko ho spoznalo ako maturanta poľnohospodárskej priemyslovky, v historicky prvej slovenskej SuperStar očaril dievčatá svojím sladkým výzorom. „Je to lepšie, než keby ma boli mali za kyslú uhorku,“ spomína dnes so smiechom. Vzápätí dodáva, že hoci robí dojem slušného, vie sa poriadne odviazať aj si zanadávať, hoci na to nie je práve hrdý. Boli časy, keď jeho životu vládla výlučne hudba. Na gitare hrával aj šesť hodín denne, prsty mal celé od krvi. Neskôr ako ekonomický inžinier mal veľké šance zarábať si auditmi a znaleckými posudkami, vyhrávala však stále hudba. Dnes si od muziky odbehol k seriálu. Jeho kamarát René Štúr do zlanáril na účinkovanie v komediálnom seriáli o zbojníkoch s názvom Uhorčík.

Som rýchlejší

Hoci sa ako herec necíti, ponuku prijal, pretože v projekte nie je núdza o doslova bláznivé scény, ktoré by mali útočiť na naše bránice. A keďže v čase pandémie potrebujeme smiech ako soľ, Tomáš sa dal na novú profesionálnu etapu. Nakrúcalo sa v krásnom prírodnom prostredí v oblasti Terchovej a Lozorna. „Smiech má vplyv na imunitu, stres spúšťa choroby,“ hovorí.

Ako neherec si vyskúšal aj nahé scény, ktoré vo všeobecnosti profesionáli absolvujú, obrazne povedané, so zaťatými zubami. „Hoci sme zbojníci, ozbíjali nás, ostali sme holí a bosí, iba široké opasky nás ako-tak zakrývali,“ smeje sa. S odstupom času hovorí, že nie je žiadny model ani „fitnesák“, v ostatnom čase však dal svojej 184-centimetrovej postave zabrať, nečudo, že sa dostavil aj patričný efekt. Tomáša potrápila chrbtica, mal zdravotné problémy, a aby sa vyhol operácii, zvolil radšej aktívny pohyb.

FOTOGRAFIE K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

„Sme hôrni chlapci odchovaní na slanine a klobáse, takže to kilo navyše k tomu patrí. Ale aj tak, pred rokom by sa mi vyzliekalo ťažšie. Mal som vážne zdravotné problémy, vyskočila mi platnička, vytrpel som si svoje. Bolo treba spevniť telo, tak som sa dal na šport. Počas prvej vlny pandémie som v horskom prostredí nabicykloval viac ako 1 400 kilometrov, nabehal som zase vyše tristo kilometrov. Vždy, keď sa dalo, som bol v horách a podnikal som túry. V minulosti som hrával hokej, ostal som tomu športu verný napriek zdravotným problémom. Dnes, keď vyjdem na ľad, cítim sa oveľa lepšie než v minulosti, keď som mal pár kíl navyše. Viac vládzem a som rýchlejší.“

Článok pokračuje na následujúcej strane.

Ilustračná snímka

Je ZUZANA ČAPUTOVÁ módna ikona? Desať naj outfitov našej prezidentky v roku 2020

Populárne články
Ilustračná snímka

Sklenaříková odložila modeling bokom: Za tento rozprávkový hotel získala ocenenie

Je takmer zázrak, že také obrovské dielo, ako je hlavný oltár z horľavého a škodcami ľahko napadnuteľného dreva, prežil na svojom mieste takmer päť storočí. Kostol pritom niekoľkokrát horel. Oltár vážne poškodila iba červotoč, napriek tomu sa zachoval v plnej kráse.

Klenot klenotov: Bazilika sv. Jakuba ukrýva jednu z našich najcennejších historických pamiatok

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 22. do 28. januára?

Brian Austin Green

Na Megan Fox rýchlo zabudol: BRIAN AUSTIN GREEN randí s touto kráskou

Donald Trump

Trump sa Bidenovej inaugurácie nezúčastnil, v Oválnej pracovni mu však nechal list

Pach chlóru svedčí o čistej vode v bazéne. Je to pravda?

Pach chlóru svedčí o čistej vode v bazéne. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia