Zlé jazyky hovoria, že šoubiznisové kamarátstva neexistujú. V mnohých prípadoch sa však vrúcne priateľstvo zmenilo na nenávisť až s odstupom času.

Tesne pred narodením syna Sanela vypustil raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) do sveta svoju doposiaľ najemotívnejšiu skladbu. Ľuďom ňou chcel dať najavo, aké krásne obdobie po boku manželky Jasminy (30) prežíva.

Svoju lásku vyjadril týmito slovami: „Ty si pre mňa najväčší zázrak, čo sa v tvojej mame vytvára. Z malého zrnka maku dva v jednom, bije ti srdce, kopeš. Čo to stváraš? Každý deň sa ti prihováram, viem, že ma počuješ, ja cítim ten náraz. Deväť mesiacov, kruh sa uzatvára. Ďakujem ti, že môj život ovládaš.“

Hudbu k skladbe produkoval spevák Tomi Popovič (42). Ten v minulosti s raperom opakovane spolupracoval. Ich pracovné a kamarátske cesty sa však oficiálne rozišli v roku 2012 po nezhodách, ktoré mal T. Popovič s Rytmusovou vtedajšou priateľkou Darou Rolins (46).

Rytmusa a Tomiho Popoviča opäť spojila hudba.
Rytmusa a Tomiho Popoviča opäť spojila hudba.
Zdroj: Emil Vaško

Za všetkým bola úspešná spolupráca na skladbe Nebo, peklo, raj. V kuloároch sa šepkalo, že Tomáš ako autor duetu chcel z úspechu vyťažiť ešte viac a svoje meno spájal s Darou aj pri iných projektoch. Keď speváčku opakovane presviedčal na ďalšiu spoluprácu, nepochodil.

„Konflikt medzi sebou nemáme, ale za priateľov sa určite nepovažujeme. Je medzi nami len pracovný vzťah. Pre každého je lepšie, keď nemiešame prácu so súkromím. Nemám proti nej nič, keď sa stretneme, pozdravíme sa,“ povedal pre médiá Tomi, ktorý len pár mesiacov predtým vo svojich vyjadreniach Daru vynášal do nebies.

Jej bývalý, Patrik Vrbovský, mu navyše dohodil prácu v speváckej šou Hlas, kde mu robil poradcu. Po vyostrení konfliktu sa cesty dvoch kamarátov a kolegov na niekoľko rokov rozišli, no aktuálne to vyzerá tak, že opäť spájajú svoje sily na hudobnom poli. Keď im už v ceste nestojí žena, niet sa ani čomu čudovať.

Dara Rolins si v minulosti so Zuzanou Strausz Plačkovou vymenila niekoľko ostrých odkazov.
Dara Rolins si v minulosti so Zuzanou Strausz Plačkovou vymenila niekoľko ostrých odkazov.
Zdroj: Tony Štefunko
Poslať emailom
Ilustračná snímka

Máte doma problém s mravcami? Vďaka tomuto sa vašej domácnosti vyhnú širokým oblúkom!

Populárne články
Americká raperka Cardi B.

Výnimočný cit pre módu, alebo nevie, čo so sebou? Americká raperka predvádza šialené outfity!

Fotografka cestuje s bábikami.

Záľuba tejto ženy vás očarí: Fotografie z dovolenky, aké má málokto!

Mestečko Vidin dostane aj vďaka eurofondom nový šat. Miestni však krútia hlavou, že to nebude zasa až taká sláva. V Bulharsku sa vraj kradne viac ako na Slovensku.

Majú 38 eur na mesiac. Navštívili sme najchudobnejší región v Európe

Obec Kanianka sa nachádza na konci Hornonitrianskej kotliny, na rozhraní pohoria Malá Magura.

Kedysi zabudnutá obec dnes láka okolie. Práce miestnych remeselníkov nájdete po celom svete

Diváci sa predstavenia Morena, v ktorom hrá aj Dominika Kavaschová, nedočkali.

Škandál v divadle: Pre hlučný konflikt skupiny mužov herečka nezostala ticho!

Vedeli ste

Vo vode sa scvrkáva koža.

Zobraziť viac