Súkromné hniezdo

Pracovňa je snáď najkrajšie miesto v dome. Nielen kvôli preskleneným stenám a úžasnému výhľadu, ale aj skvele zvládnutému dizajnu. Sedacia súprava a kreslo sú umiestnené o stupienok nižšie ako pracovný stôl a v priestore bez stien domáci pán zaujímavo vymyslel aj umiestnenie políc, ktoré sú zavesené na tyčiach zo stropu.

JÁN ĎUROVČÍK
Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

Čarbaničky na stenách

Malý Janko má svoju izbičku o poschodie nižšie vedľa spálne rodičov. I keď tam má kopec hračiek, veľa času trávi aj v obývačke na prízemí. Kým náš hostiteľ býval sám, všetko tam bývalo na svojom mieste a tip top nadekorované. Odkedy však pribudol do rodiny nový člen, v obývačke okrem prenosnej postieľky, rôznych zábran a detského kútika pribudli aj čmáraničky po stene.

Poradil si

Janko sa však na to pozerá s nadhľadom a takéto veci nerieši. Práve naopak, v kúpeľni, bez ohľadu na to, ako to vyzerá pomocou širokej pásky prilepil na umývadlo uteráky, ktoré slúžia ako chrániče rohov pre malého. S manželkou Barborou prežívajú šťastné obdobie. „Vždy som chcel dieťa, vždy som chcel rodinu a som rád, že to prišlo vtedy, keď ma už netrápi, že kvôli Jankovi musím ostať doma a nemám možnosť urobiť nejakú premiéru. Teraz mi to je už jedno. Dospel som do štádia, že budem zostávať so svojím synom bez akejkoľvek vnútornej ľútosti a robím všetko pre to, aby som bol čo najdlhšie funkčný a bol oporou pre ľudí okolo seba."

Zdroj: Lepšie Bývanie

Diskusia