Marika Gombitová (66) už dlhé roky vzbudzuje polemiku o svojom dokonalom zovňajšku. Aj nedávno musela dementovať správy o estetických zákrokoch, ktoré vraj nepodstúpila.

Marika Gombitová je od začiatku svojej kariéry hviezda, ktorá vzbudzuje pozornosť okolia. Nielen pre neodškriepiteľný talent, ale často aj pre svoju vizáž a štýl obliekania. Už v dávnej minulosti bolo všetkým jej fanúšikom jasné, že na vzhľade si skutočne potrpí. Rada experimentovala s účesmi a mejkapom. Pred zrakmi divákov sa tak menila ako chameleón, čím svojim priaznivcom a obdivovateľom na koncertných pódiách ponúkla vždy pastvu nielen pre uši, ale aj pre oči. Ako inak, ruka v ruke s obdivom okolia prichádzala závisť a rôzne dohady o tom, ako si v čase hlbokého komunizmu v krajinách západného sveta dopriava „novinky“ estetickej medicíny, vďaka ktorým vyzerá lepšie než hociktorá iná Slovenka. Neprajníci sa v tom čase opierali najmä o fotky zo začiatku jej kariéry a porovnávali ich s jej vtedajším výzorom. Už pred rokmi ju podozrievali napríklad z toho, že si dala upraviť viečka či dokonca zväčšiť pery…

Paradoxné je, že tie isté dohady talentovaná a najmä skromná umelkyňa, žijúca prevažne v ústraní, vyvoláva stále, keď sa po nejakom dlhšom čase objaví v spoločnosti. Jej zjav pútal pozornosť napríklad aj v roku 2000, keď sa ako zlatý klinec programu predstavila na odovzdávaní cien v ankete Slávik. Vyzerala totiž úžasne. No od roku 2002 ju na verejnosti takmer nikto nevidel. Veľký návrat prišiel až v roku 2014, keď po dlhej pauze prijala pozvanie do jojkárskej relácie V siedmom nebi. Za prísnych bezpečnostných podmienok ju pred kamerami sprevádzal Vilo Rozboril (55). A hoci si tento nevšedný zážitok nepochybne chceli zvečniť viacerí diváci v hľadisku, bohužiaľ, nepodarilo sa to nikomu. Všetci museli odovzdať mobilný telefón tesne pred vysielaním.

AKO SA MARIKA ROKMI ZMENILA NÁJDETE V GALÉRII

O to väčšie prekvapenie Marika spôsobila, keď sa o týždeň nato objavila na ďalšej charitatívnej akcii, kde ju síce takisto strážili bodygardi, no v zákulisí sa už bez problémov fotila s účinkujúcimi, s fanúšikmi a pózovala aj pre médiá. Opäť vyzerala úžasne. Zatiaľ čo pred štrnástimi rokmi sa o jej vzhľade viedli skôr zákulisné polemiky, teraz už vo veľkom plnila titulky rôznych plátkov. Tie viedli dohady o tom, aké zákroky mohla umelkyňa postúpiť, pretože na prahu šesťdesiatky na svoj vek vôbec nevyzerala. Odborníci (zväčša nechceli byť menovaní) tvrdili, že musela absolvovať minimálne facelifting (operačné napnutie tvárovej pokožky, pozn. red.), ďalší zas boli presvedčení o tom, že za svoj zovňajšok vďačí dobrej genetike, kvalitným krémom či zdravej strave. Nad týmito teóriami sa Marika mohla len tíško pousmiať, pretože nič z toho verejne nekomentovala.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia