Mimoriadne sympatická a vždy usmiata porotkyňa z Let’s Dance Tatiana Drexler (60) má vďaka manželovej práci o napätie postarané.

„Hartmut otvorí svoje počítače a už pracuje. Nedokáže byť bez roboty. Už pár rokov má sú­kromnú firmu, ktorá sa zaoberá ekonomickou kriminalitou. Naháňajú ľudí, ktorí iných podviedli, okradli o peniaze či duševné vlastníctvo,“ ozrejmila Tatiana Drexler v rozhovore pre Fun rádio v šou Adely Vinczeovej a Sajfu.

Pri manželovej práci tak Táni nuda nehrozí. „Keď mám čas, pridám sa k nemu a k jeho kolegom. Niekedy sedíme nad počítačmi, rozprávame sa, rozmýšľame, čo podniknúť. Občas mám pocit, že sa do toho zapájam až príliš aktívne, ale zatiaľ mi nenadávajú. Azda by povedali, keby som zavadzala. Mňa to veľmi baví, niekedy by som to robila aj namiesto svojej práce,“ zdôverila sa pred rokom týždenníku Šarm.

Zdroj: EMIL VAŠKO

U Adely a Sajfu však v súvislosti so zaujímavou profesiou svojho muža ešte otvorenejšia „Ekonomická trestná činnosť býva vždy veľmi napínavá. Ja o tom síce nemôžem veľmi hovoriť, ale poviem príklad. Väčšinou je to tak, že človek vie, kto mu ukradol nejaké tie milióny, len na to nemá dôkazy. Môj muž spolu s tímom zháňa dôkazy, aby dotyčnému alebo dotyčným mohli dokázať, že konkrétneho človeka podviedli, a aby mu tie peniaze následne vrátili.“ Do práce svojho manžela sa Tatiana zapája dobrovoľne a rada, obzvlášť ak sú na programe rôzne manželské prípady, ale nepohrdne ani iným druhom adrenalínu. „Chodím s ním občas aj na sledovačky. Dokonca to bolo tak, že som aj sama niekoho naháňala v aute, lebo jedno auto na takú akciunestačí. Raz sme napríklad viacerými autami sledovali jedného muža až do Rotterdamu,“ priznala.

Pri sledovaní možných podozrivých sa dostala aj to situácie, ktorú by si nikdy predtým vo svojom živote nepredstavovala. „Ocitla som sa v Amsterdame v takom luxusom bordeli,“ priznala so smiechom. Čo konkrétne sa vnútri dialo, už prezradiť nemohla. Skonštatovala však so smiechom: „Bola to čistá Sodoma a Gomora. Mala som na sebe slušný sivý kostým, myslím, že sme sledovali nejakého manažéra, a takto oblečená som v noci skončila v bordeli… Skoro som tam umrela.“

VIAC O ŽIVOTE SYMPATICKEJ DREXLER ČÍTAJTE V AKTUÁLNOM VYDANÍ ŽIVOTA

POZRITE, AKO IM TO PRISTANE! FOTKY S MANŽELOM NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia