Seriál Kukačky ju vystrelil do výšin.

Sabina Remundová sa musí vyrovnať s tým, že jej sláva nezávratne stúpa. Môže za to jej herecký výkon v českom seriáli Kukačky, ktorý sa stal v Česku hitom.

Aktuálne sa vysiela druhá séria tohto divácky obľúbeného komediálno-dramatického seriálu. Ten sa točí okolo detí - Jakuba a Tomáša, ktorí sa stali obeťou zámeny v pôrodnici a divák postupne sleduje, ako sa vyvíja osud detí a ich rodín.

Sabina, dcéra legendárnej českej herečky Ivy Janžurovej, si v seriáli zahrala mamu zameneného dieťaťa. To, ako sa do role vžila, silno zasiahlo divákov, a ona sa tak stala jednou z najvýraznejších tvárí celého príbehu. „Bola som nedávno s deťmi pár dní na Modrave, pretože to tam mám veľmi rada, a tam sme na bežkách nepretržite stretávali divákov, ktorí sa obracali a zastavovali nás. Je to naozaj fenomén, mne to robí, samozrejme, veľkú radosť a ďakujem za tú príležitosť všetkým, ktorí mi ju dali. Aj osudu,“ povedala herečka v programe Sama doma a pri tej príležitosti si spomenula na to, čo zažívala ako malé dieťa, keď aj jej mamu zastavovali ľudia na ulici. „To bolo nepretržité oslovovanie a mne to trošku ako dieťaťu prekážalo,“ prezradila.

FOTO HEREČKY S MAMOU NÁJDETE V GALÉRII

Herečka je vďačná za úspech, no zároveň aj priznáva, že už je toho na ňu veľa. „Už by od toho mohol byť trochu pokoj," dodala matka dvoch detí, ktorá má za sebou náročný rok. „Všetko, čo som robila, som robila veľmi rada a s plným nasadením, ale už to hraničilo s istým sebazničením,“ dodala.

Diskusia