Svojej dcére dali meno LILIBET. Kráľovský syn Harry (36) a jeho manželka Meghan (39) tak vyslali jasný signál, že sa chcú zmieriť s rodinou.

Najprv sa vzdali kráľovských povinností, pretože chceli žiť slobodný život. Spojené kráľovstvo vymenili za Ameriku. To bolo ešte, obrazne povedané, iba ticho pred búrkou.

FOTOGRAFIE ODÍDENCOV Z KRÁĽOVSKEJ RODINY NÁJDETE V GALÉRII

Milovaný vnuk

Potom však prišiel kontroverzný rozhovor v šou Oprah Winfrey. Kráľovskí odídenci nešetrili kritikou, čo sa ich príbuzných týka. Údajne totiž odopreli pomoc Meghan, keď sa priznala, že má psychické problémy. Keď sa mal narodiť ich syn Archie, niekto z príbuzných vraj vyslovil nevhodnú rasistickú poznámku na margo jeho tmavej pleti. Po čase vyšlo najavo, že takto sa vyjadrovala dcéra samotnej kráľovnej, princezná Anna. Rozruch okolo vladárskej rodiny zachvátil celý svet, kráľovský dvor však diplomaticky mlčal. Iba kráľovná Alžbeta II. vydala oficiálne vyhlásenie, v ktorom uvádza, že Harry aj Meghan naďalej ostávajú milovanými členmi rodiny. Po čase vychádza najavo, že z jej strany nešlo o žiadne frázy, ale úprimné slová.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia