Jeden biznis rozbieha, no s tým druhým skončila. Exmoderátorka Adriana Poláková (45) onedlho otvorí brány svojho romantického penziónu v Rakúsku. U nás však mala rozbehnutý podnik, ktorý je minulosťou.

Poláková vlastnila v hlavnom meste rozbehnutú kaviareň, v ktorej ponúkala koláčiky vlastnej výroby. Ako sa však zdá, pandémia skolila aj jej podnikanie. Podľa vlastných slov za to mohla práve situácia okolo všadeprítomného koronavírusu. "Bez rozvozu žiadny biznis a stále rastúce náklady..." zverila sa bývalá markizáčka, ktorú ľudia poznajú najmä z Telerána. 

Poláková miluje pečenie.
Zdroj: Michal Smrcok

Kde sa však jedny dvere zatvorili, tam sa tie druhé otvorili. To platí aj v prípade ukecanej Polákovej. Ešte minulý rok si totiž kúpila s priateľom Christianom honosný kaštieľ v rakúskom meste Burgau. 

Sídlu dali nový šat a zrekonštruovali všetky izby. Z kaštiela totiž urobili penzión, ktorý by už čoskoro chceli sprístupniť verejnosti. "K dispozícii budú dva apartmány pre štyri osoby, ale pokojne si ho môžu rezervovať aj dve osoby kvôli väčšiemu komfortu z veľkých, priestranných izieb. V týchto apartmánoch sú dve spálne, obývačka, kúpeľňa so saunou," vysvetlila Poláková a pokračovala: "Ďalej budú k dispozícii izby pre dve osoby – jeden apartmán na druhom poschodí (bez výťahu) s vlastnou kuchynkou (vhodný na dlhodobejšie pobyty), so spálňou a s obývačkou alebo jedna izba na prvom poschodí (bez výťahu)."

Nebude to lacný špás, za komfort sa platí. "Apartmány pre štyri osoby stoja 220 eur na noc, apartmán pre dve osoby na druhom poschodí s kuchynkou stojí 190 eur a izba pre dve osoby 120 eur na noc,“ uzavrela Adriana. Do jej sídla sa ale nedostanú malé deti a zvieratá. 

FOTKY PENZIÓNU A ZARIADENIA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia