Starajú sa o seba a je to rozhodne vidieť. Exmoderátorka Adriana Poláková (45) a fitneska Zora Czoborová (55) sa zbavili niekoľkých kilogramov.
Adriana Poláková sa presťahovala do Rakúska, kde s priateľom kúpili rozprávkový kaštiel. Neustála práca okolo veľkého pozemku prispela k tomu, aby exmoderátorka schudla. Čo jej však najviac pomohlo, bola úprava stravy. "Schudla som šesť kilogramov a stále si držím váhu pestrou stravou, kde 90 percent tvorí zelenina a tak si môžem raz za čas dopriať aj špeci obed," priznala na sociálnej sieti Poláková.
Zora na sebe maká počas roka, no na svojich fitpobytoch sa jej podarí zhodiť za krátky čas hneď pár kilogramov. "Takto som si zamakala ja. Mínus 3,3 kg a kondička jak hrom," priznala Czoborová. Obe dámy sa tak cítia skvelo a treba uznať, že vyzerajú výborne.
AKO VYZERÁ ZORA A ADRIANA TERAZ? POZRITE SA V GALÉRII