Po dlhých mesiacoch vyšetrovania súd konečne vyriekol verdikt. Podnikateľku a niekdajšiu finalistku v súťaži krásy DANIELU KRALEVICH (36) odsúdil na dva roky a sedem mesiacov podmienečne.

V septembri minulého roka zahynula pod kolesami jej auta študentka Linh (†18). „Okresný súd Bratislava II vydal trestný rozkaz, ktorým odsúdil obvinenú Danielu K. na trest odňatia slobody vo výmere dva roky a sedem mesiacov s podmienečným odkladom jeho výkonu na skúšobnú lehotu v trvaní štyri roky. Obvinenej bol uložený trest zákazu činnosti viesť motorové vozidlá akéhokoľvek druhu počas šiestich rokov a povinnosť nahradiť poškodenému Q. N. V. škodu vo výške 4 596,30 eura,“ uvádza Krajská prokuratúra v Bratislave.

Po vynesení rozsudku si podnikateľka dopriala oddych na gréckom ostrove Santorin. K snímkam na sociálnej sieti napísala: „Myslím, že som sa ešte nemala lepšie.“ S rozsudkom je nespokojná a podala odpor. Nespokojný je aj prokurátor, Okresná prokuratúra Bratislava II podala proti trestnému rozkazu odpor tiež. Žiada pre Danielu Kralevich trest bez štvorročnej podmienky. Keby súd prokurátorovi vyhovel, D. Kralevich by putovala rovno do väzenia.

FOTOGALÉRIA: BÝVALÁ MISSKA MÁ NA KRKU HNEĎ NIEKOĽKO ŠKANDÁLOV
Diskusia