Nela Pocisková (31) a Filip Tůma (44) aktuálne bývajú s deťmi v rodinnom dome v Ivanke pri Dunaji. Svoj nový domov hľadali niekoľko rokov.
Dva roky dozadu sa im podarilo nájsť vysnené miesto na život a kúpili si starší dom v lukratívnej bratislavskej štvrti priamo pod hradným kopcom. Umelci si vyhliadli staršiu nehnuteľnosť, ktorá vyžaduje veľké rekonštrukčné práce a teda aj ďalšie investície.
"Dom sme hľadali tri roky. Chceli sme byť viac v centre Bratislavy pre dochádzanie do práce a škôl,“ prezradila v tom čase Pocisková. Poschodový dom Tůmu a Pociskovej má exkluzívny výhľad na Dunaj a pre rodičov malých detí určite aj ďalší rozhodujúci bonus - v tesnej blízkosti bývajú Filipovi rodičia.
Ako píše Plus JEDEN DEŇ, podľa realitného makléra sa cena podobnej nehnuteľnosti môže pohybovať v rozmedzí 600 až 900-tisíc eur. Denník však zistil, že umelci a ich ratolesti si tak skoro kufre baliť nebudú. Veľký dom na lukratívnej adrese stále zíva prázdnotou, Pociskovú s Tůmom totiž brzdí zásadná vec.
"Rekonštrukčné práce nevyzerajú dobre. Skoro dva roky čakáme na búracie povolenie, preto tam nemáme čo robiť. Stále čakáme. Je to Staré Mesto a zisťujeme, že sa tam takto čaká. Tak čakáme aj my, čakáme a nevieme, dokedy budeme čakať,” vysvetlila pre Plus JEDEN DEŇ sklamaná herečka.
FOTKY ICH VYSNENÉHO DOMU NÁJDETE V GALÉRIIZdroj: Plus 7 DNÍ