Vyhlásila im vojnu! Zuzana Strausz Plačková (31) sa stala úspešná podnikateľka, ktorá má hneď niekoľko biznisov. Našli sa však ľudia, ktorí ju chcú o poriadny balík prachov oklamať.

Plačková má nielen obchod s oblečením, kaviarne, estetický salón, ale svoje meno "dala" mnohým produktom. Vyzerá to však tak, že istí ľudia ju chcú o jej peniaze obrať a jej pohár trpezlivosti pretiekol. "Viete, že neukazujem na sociálnych sieťach len to, že život je fajn. Strašne ma vytáčajú neplatiči. Mám produkt v distribúcii, je to extrémne predávaný produkt a firma, ktorá ten produkt robí, sa tvári, že všetko je ok. Ale mne rok nedali ani cent a oni na tom zarábajú. Majú mi dať extrémne veľa peňazí," zverila sa na sociálnej sieti podnikateľka a poriadne sa ďalej rozohnila.

Zuzana s manželom Reném
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CX0h9_FNeHL/

"Faktúra, ktorú som im poslala pol roka dozadu na niekoľko tisíc eur, nebola vyplatená a teraz má ísť na trh ďalší produkt. Už ma to fakt vytáča. Mne sa rozum zastavuje, že dám do niečoho meno a je to extrémne predávané a oni sa tvária akoby nič. Vďaka mne ste zarobili tie lóve. Nehanbíte sa?" pýtala sa Zuzana, ktorá je mamou synčeka Diona. A podľa jej slov okrádajú títo ľudia celú jej rodinu, pretože zarobené peniaze by investovala do nich. Dlžníkom doslova vyhlásila vojnu a varovala ich, že ich začne verejne menovať.

PLAČKOVÁ SA UKÁZALA NA PREMIÉRE A SLEDUJTE, ČO SI NA SEBA DALA! FOTKY V GALÉRII
Diskusia