Sociálne siete sú výhodnou platformou pre slušný zárobok.

Na veľké sumy však nemá dosah hocikto. Veľmi slušne si vedia zarobiť influenceri, o ktorých obsah je na Instagrame záujem. Svoje o tom vie aj Zuzana Plačková.

Zuzana, ktorá pred pol rokom porodila syna Diona, si ani ako matka na "materskej" na zárobky z Instagramu rozhodne nemôže sťažovať. O obsah jednej z najúspešnejšej slovenskej influencerky je stále záujem, a tak si na základe toho môže smelo nastaviť aj cenu reklamy, pre ktorú sa na svojom Instagrame rozhodne.

Hoci si brunetka momentálne vychutnáva slnečný Dubaj aj so svojím manželom a synom, nelení a zháňa firmy, ktoré by jej boli ochotné za reklamu zaplatiť nekresťanské peniaze. „Ahojte, otváram zopár spoluprác na tento rok pre firmy, najlepšie dlhodobé spolupráce," napísala v jednom z príspevkov na Instagrame. Niektorí jej fanúšikovia si však túto ponuku vysvetlili po svojom a mysleli si, že tie sumy si môžu zarobiť oni. „Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ohľadom brigády, čoho sa týka tá spolupráca, čo sa bude propagovať," napísala jej jedna zo sledovateliek. „Zopár ľudí asi nepochopilo, že to je môj cenník na propagácie cez môj Instagram pre firmy," uviedla dezorientovaných do obrazu.

PLAČKOVEJ CENNÍK NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia