Pink (41) len nedávno spustila drsnú kritiku na praktiky amerického šoubiznisu, ktorými si museli prejsť aj speváčky ako Britney Spears (39) či Christina Aguilera (40)!

Dnes už matka dvoch detí si zaspomínala na začiatky svojej popovej kariéry. Pink prehovorila o tom, ako ona a ďalšie popové hviezdy boli postavené proti sebe na začiatku svojej kariéry. 41-ročná speváčka a skladateľka spomínala, že bola v ranom štádiu prezentovaná ako „anti-Britney“ a „anti-Christina“.

Samotná Pink však nikdy nezačala žiadne verejné spory proti ostatným speváčkam. Pink dokonca priznala, že vždy bola fanúšičkou Britney a Christiny a nikto z nich takéto spory nechcel! Preto považuje takéto silené súperenie medzi popovými hviezdami za veľmi neférové. To, že každá zo speváčok pochádzala z iného prostredia a s inou minulosťou neznamenalo, že chceli bojovať proti sebe.

Dnes sa pozerá na takéto praktiky šoubiznisu s chladnou hlavou a verí tomu, že sa to časom zmenilo. Pink vidí, ako sa mladé popové speváčky dnes navzájom verejne podporujú, a preto verí, že sa veci konečne uberajú správnym smerom.

FOTKY SPEVÁČKY PINK NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII
Diskusia