Zahodila už rozchod za hlavu? Herečka Petra Molnárová (35) najprv šokovala Slovensko obvinením svojho ex Sväťa Malachovského (50) zo zneužívania a teraz sa chváli ďalšou novinkou.

Molnárová zverejnila v apríli na sociálnej sieti poriadne drsné slová na adresu svojho bývalého Sväťa. ,,Problém je pracovať, problém je nepracovať, problém je snažiť sa o niečo, problém je nesnažiť sa, problém je pomôcť, problém je nepomôcť, starať sa je problém, nestarať sa je problém, ale nechať sa šikanovať a týrať, “nie je až taký problém”. “Je to v poriadku”… alebo “je to tvoj problém!” Sexuálne zneužívať a týrať vlastné deti, “to predsa nie je až taký problém!?” alebo neviditeľný problém. A PRETO som s 1,5 ročným synom, a v 5. mesiaci tehotenstva, s druhým synom, od neho odišla!" šokovala závažnými obvineniami Petra, ktorá na svojho ex podľa vlastných slov podala trestné oznámenie.

Petra Molnárová obvinila svojho ex Sväťa Malachovského zo závažných vecí.
Zdroj: Instagram Petra_Molnarova

Herec Sväťo Malachovský však všetky jej obvinenia razantne odmieta. "Takéto klamstvo a špinavosti si v podstate nezaslúžia môj koment. Nevychádzam z údivu, že niekoho poslaním v živote je škodiť takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že nedostatok práce a záujem o jej osobu ju dohnal k tomu, aby sa zviditeľňovala týmto spôsobom. Ja len verím, že zlo a lož nezostanú nepotrestané," napísal nám na to znechutený Malachovský.

V koho náručí skončila Molnárová? Pozrite si foto a video na ďalšej strane...

Diskusia