Peťa Vlhová (27) si tvrdý dril pred nadchádzajúcou sezónou spestrila výletom do Londýna. Spoločnosť jej okrem brata Borisa robil aj priateľ Michal, s ktorým sa poslednú dobu na sociálnych sieťach neukazovala. Aktuálne zábery však hovoria jasnou rečou!

Najlepšia slovenská lyžiarka a fitness tréner sú spolu už viac ako 3 roky. Michala je pravidelne vidieť na svahoch, kde spolu s ostatnými členmi Vlhovej tímu ženú Peťu za víťazstvami. 27-ročná Liptáčka sa netají tým, že v potetovanom svalovcovi našla muža svojho života, avšak od apríla, kedy dovolenkovali na Seychelách, nezverejnila ani jednu spoločnú fotku. Ak aj niekto mal pochybnosti, či sú ešte spolu, zábery z Londýna sú jasnou odpoveďou.

Párik si odskočil na koncert skupiny Coldplay. Spoločnosť im robil Petin kondičný tréner Šimon Klimčík s manželkou Ivanou a Petin brat so snúbenicou Simonou. Z fotografií, ktoré zverejnila lyžiarka, je jasné, že napriek skvelej partii si s Michalom najviac užili jeden druhého. Pozrite na tie zamilované pohľady!

JE TO LÁSKA! FOTO PETI A MICHALA Z LONDÝNA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia