Šoubiznis

Patrick Duffy zo seriálu Dallas našiel pred dvomi rokmi znova lásku: Aha, ako vyzerá dnes

redakcia
redakcia
17.3. 2023 20:00
Diskusia ()
Patrick Duffy
Patrick Duffy
Zdroj: Getty Images

Hviezda seriálov Krok za krokom a Dallas oslavuje narodeniny.

Americký herec Patrick Duffy oslávil 17. marca 74 rokov. Sympaťákovi zabezpečili slávu predovšetkým úlohy Boba Ewinga z populárnej drámy Dallas, a Franka Lamberta v situačnej komédii Krok za krokom. Ako si herec aktuálne žije?

Fanúšikov v ostatnom čase zaujal najmä fakt, že sa Patrick po tom, čo ovdovel, znova zamiloval. Jeho srdce si získala herečka Linda Purl (67), dvojica sa do seba zamilovala počas pandémie. „Sme nesmierne vďační za tento vzťah. A to, že sme to našli v tomto bode nášho života a že sa môžeme pozerať na zvyšok svojho života upokojení touto skutočnosťou, je úžasné," povedal herec pre Daily Mail. Jeho láska zasa povzbudzuje ostatných, aby nikdy nestrácali nádej, pretože aj oni sú dôkazom toho, že láska sa dá nájsť aj v zrelom veku. „Zmena je v živote neustála, to vieme. Energie sa menia, život sa mení, takže nikdy sa ničoho nevzdávajte, hlavne ak po tom vaše srdce túži. Nemyslím si však, že to nevyhnutne znamená, že sa vám splní to, v čo dúfate, ale niečo sa splní, ak do toho idete s chuťou a máte ambície," povedala.

Podľa herca je dôležité, aby mali ľudia otvorené oči aj uši. „Je úžasné, koľko signálov dostanete z vesmíru, ak počúvate. Ak dávate pozor, ak sa pozeráte, potom je to vždy tam vonku. Keď sa ľudia uzavrú, znamená to, že prestali počúvať, pravdepodobne preto, že stratili nádej. Ale pokiaľ počúvate, je úžasné, aké veci zachytíte. To isté sa dá povedať aj o vzťahoch. Stačí mať otvorené oči a uši," tvrdí herec, ktorý si myslí, že sa ľudia uzatvárajú do seba preto, že neznesú pohľad do budúcnosti, a preto sa izolujú.

POZRITE, AKO VYZERÁ HEREC A JEHO SÚČASNÁ PARTNERKA

Patrick je otcom dvoch detí a so svojou prvou manželkou Carlyn Rosser bol 47 rokov. Keď ich rozdelila smrť, ani vo sne by ho nenapadlo, že sa ešte niekedy zamiluje. „Ani na minútu som si nemyslel, že sa to stane znova. Nikdy som si nemyslel, že budem znova cítiť niečo také," dodal.

Diskusia