Aneta Parišková (46) našla vytúžené šťastie po boku Miroslava Polakoviča (48). Ten sa stal nielen jej manželom, ale aj plnohodnotným otcom jej troch synov.

Moderátorka Aneta Parišková to v láske rozhodne nemala jednoduché, no po dvoch nevydarených manželstvách a troch pôrodoch sa zdá, že konečne našla muža svojho života.

Miroslav Polakovič sa nestal len jej celoživotným partnerom, ale prebral aj otcovské povinnosti a pri výchove Nathana (6), Gabriela (8) a Daniela (11) svojej polovičke pomáha, ako sa len dá. To je oproti moderátorkiným predošlým manželom podstatný rozdiel.

Hoci o Davidovi Dočekalovi (42) z Českej republiky a Markovi Sedlmaierovi (39) z Kanady obľúbená jojkárska tvár nikdy nepovedala na verejnosti krivé slovo, v šoubiznisových kuloároch sa dlhodobo špekulovalo o tom, že oba tieto vzťahy rozhodne neboli ideálne. Pri týchto mužoch si toho vraj vytrpela viac než dosť.

Netrvalo dlho a v roku 2011 sa s D. Dočekalom rozviedla. Vzťah s M. Sedlmaierom bol súdnou cestou ukončený v marci 2017. Aneta na domácnosť aj povinnosti okolo detí zostala úplne sama. Aj preto okrem práce v televízii JOJ a moderovania súkromných firemných večierkov začala prevádzkovať súkromné jasne a škôlku. Vždy sa mohla spoľahnúť na pomoc o päť rokov mladšieho brata Adama (41) a na svojich rodičov.

Pri vzťahových problémoch bol moderátorke často oporou brat Adam.
Pri vzťahových problémoch bol moderátorke často oporou brat Adam.
Zdroj: Profimedia

Podstatná zmena v jej živote nastala až po stretnutí aktuálneho manžela Miroslava, s ktorým sa zoznámila na plese. Hoci žil prevažne v Spojených štátoch, ich lásku nerozdelila ani veľká diaľka.

Okrem toho ho s Anetou na začiatku vzťahu spájalo viac než len vzájomné sympatie. Aj on sa pred treťou svadbou dvakrát rozviedol a z prvého manželstva má dcéry Leu a Lily, ktoré žijú v Amerike.

Miro pracuje ako IT špecialista a dnes trávi na Slovensku všetok čas, ktorý sa dá. Vďaka svojej profesii zároveň cestuje po Európe, čo dvojici vzťah podstatne uľahčuje. Jeho práca nie je viazaná na konkrétnu kanceláriu – ak má dobré internetové pripojenie, môže ju pokojne vykonávať z domu.

Fyzickou súčasťou Anetinej domácnosti sa pritom stal omnoho skôr, ako sa zosobášili. Ešte pred spečatením manželského zväzku sa rodinka približne pred rokom presťahovala do bratislavského Ružinova.

Za všetkým boli praktické dôvody. Spoločný príbytok sa totiž nachádza v blízkosti školy, ktorú všetci jej chlapci navštevujú. Aneta si zároveň pochvaľuje, že deti nemusí voziť autom, lebo to z domu majú naozaj iba na skok. Výhodou je aj dostatok zelene v tejto lokalite či obrovský park blízko bytu, ktorý jej chlapci radi navštevujú.

Hoci má toho na pleciach viac než dosť, rozhodne sa nesťažuje. Naopak, prezradila nám, ako to v jej domácnosti pri troch živých chlapcoch bez väčších problémov funguje.

Inak sa to nedá

Moderátorka je svetlým príkladom toho, že robiť kariéru a zároveň mať šťastnú a fungujúcu rodinu sa dá, len na to treba mať dobrý systém.

„U nás doma to funguje tak, že na všetko mám presný rozpis. Mám rozpis na školu, na tréningy, ešte aj na to, kto kedy koho a ako vyzdvihne, odovzdá, ale aj rozpis, kto umýva riad, kto vysáva. Doma máme rozpis naozaj na všetko. To sa inak nedá,“ priznala trojnásobná mamina, ktorá napriek pracovnej vyťaženosti stíha všetko.

Jej synovia sa okrem školských povinností venujú rôznym krúžkom – futbalu, plávaniu či lukostreľbe. Na tú chodí len Gabriel. Aneta s manželom musia chlapcov na krúžky pravidelne voziť. Keďže veľa času trávi v aute a popritom sa venuje svojej práci, ružinovský byt jej aktuálne veľmi vyhovuje. O väčšom priestore či dokonca rodinnom dome nepremýšľa.

Miro sa chlapcom príkladne venuje.
Miro sa chlapcom príkladne venuje.
Zdroj: Archív A. P.

Túžbu po väčšom príbytku jej aktuálne plne vynahrádza škôlka aj jasle, ktoré prevádzkuje v dvoch rodinných domoch. Keďže je náročné udržiavať chod oboch zariadení v štandarde, ktorého sa chce striktne držať, má obrovské šťastie, že jej manžel je schopný domáci majster, ktorý v prípade potreby čo-to opraví.

„Ak sa v jasliach alebo škôlke čokoľvek pokazí, Mirko je pripravený to opraviť,“ dozvedeli sme sa.

Moderátorkin manžel neplní len bežné rodičovské povinnosti, ale s „vyženenými“ chlapcami sa snaží plnohodnotne tráviť všetok voľný čas. Podľa vlastných slov tak moderátorka v Miroslavovi po rokoch našla muža svojich snov, pričom svoje bývalé vzťahy berie ako veľké ponaučenie.

Práve v tejto súvislosti ešte v minulosti priznala, že s týmto partnerom by si vedela predstaviť aj ďalší prírastok do rodiny. Nečudo, konečne má po svojom boku človeka, ktorý je jej skutočnou oporou.

Volocopter by mohol slúžiť ako taxík budúcnosti.

V Singapure predstavili taxík budúcnosti: Poradí si so vzdialenosťou aj zápchami

Populárne články
Kráľovná nešetrí len na personále.

Legendy o skúpej Alžbete II.: Hladným sa do paláca chodiť nevypláca, takto hostia návštevy!

S víťazom Tour de France 2019 Eganom Bernalom.

Netradičná záľuba šoféra z Nitry: Juraj si dopisuje s cyklistickými tímami z celého sveta

Čipsy sa prvýkrát  v obchodoch začali predávať v roku 1895 v Clevelande.

Vznikla z nehody a náhody: Na pochúťku čakali v radoch boháči aj senátori!

Lenka Beňová priznala, že po Robovej smrti sa borila nielen so stratou milovaného muža, ale aj so zdravotnými problémami, ktoré sa objavili po strese.

Spoveď partnerky moderátora a politika Beňa: Čo je na živote bez Roba najťažšie?

Volocopter by mohol slúžiť ako taxík budúcnosti.

V Singapure predstavili taxík budúcnosti: Poradí si so vzdialenosťou aj zápchami

Vedeli ste

Vedia aj slony skákať?

Zobraziť viac
Diskusia