Mladá mamička, ktorá svoje prvé dieťa priviedla na svet vo veku 22 rokov, sa ani nestihla spamätať z pôrodu, keď jej opäť vyšiel pozitívny tehotenský test.

V rozhovore exkluzívne pre Fabulous 24-ročná Saffron Bramwell z Dewsbury povedala, ako sa po pôrode dcéry tešila, že konečne opustí nemocnicu a vráti sa domov, keď o osem týždňov neskôr opäť otehotnela. Aby toho nebolo málo v 20. týždni tehotenstva sa dozvedela, že čaká takzvané írske dvojčatá - dvojicu súrodencov, ktorí sa narodili s odstupom menej ako 12 mesiacov. V prípade Saffroniných detí to bolo 11 mesiacov.

Teraz už dvojnásobná mamička randila s priateľom Benjaminom dlhých šesť rokov, keď ako 21-ročná otehotnela s prvorodenou Arabellou. "Prvé tehotenstvo bolo plánované," vysvetľuje Saffron, ktorá v tom čase pracovala ako recepčná. "Pri prvom tehotenstve som nemala žiadne príznaky, jednoducho som to vedela." Párik sa správe veľmi potešil, rovnako nadšená bola aj rodina. 3. apríla 2021 sa im narodila dcéra Arabella a Saffron sa nevedela dočkať, kedy opustí nemocnicu a začne nový spoločný život ako trojčlenná rodina. Keď však mala Arabella 28 týždňov, Saffron pocítila v brušku dobre známe pocity. Kúpila si teda tehotenský test, ktorý jej predtuchu potvrdil.

"Boli sme neuveriteľne šokovaní," priznáva 24-ročná mamička dvoch malých detí. A hoci samotné tehotenstvo mladým párom dosť otriaslo, nič nemohlo Saffron pripraviť na správu, ktorú sa dozvedela u lekára. "Len niekoľko hodín po tom, čo bol test pozitívny, som zistila, že som naozaj tehotná... ale v 20. týždni a čakám chlapčeka," vysvetľuje. Saffron si to rýchlo spočítala a uvedomila si, že musela počať len osem týždňov po pôrode dcérky. Hoci čakala írske dvojčatá, nikdy predtým o tomto termíne nepočula. Maličký Adonis sa narodil 22. marca 2022, len 18 týždňov po zistení, že je tehotná. "Ostatným mladým mamičkám, ktoré majú deti s nízkym vekovým rozdielom, odporúčam, aby si to užívali, ako sa len dá," vyzýva Saffron. "Malými deťmi nebudú večne. Plač, bezsenné noci a dlhé dni, ktoré sú pred nami, sú niekedy výzvou, ale sľubujem vám, že to všetko bude stáť za to, keď budete sledovať, ako sa z vašich detí stávajú malí najlepší priatelia," zakončila odhodlane 24-ročná mamička.

FOTO SAFFRON S JEJ RATOLESŤAMI NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia