Kim Kardashian (42) nechtiac ukázala celému svetu svoj holý, retušami neupravený zadok.

Podnikateľku a influencerku cvakli paparazzi na pláži v Malibu, kde v ružových bikinách fotila pre svoju značku Skims, informuje The Sun. Paparazzi tak mali ideálne podmienky zachytiť jej slávne pozadie bez akýchkoľvek príkras. Nielen to však priťahovalo pozornosť okoloidúcich. Kim totiž už tri mesiace maká s novou trénerkou v posilňovni a je to vidieť.

"Denne dve hodiny dvíhame činky a makáme päť alebo šesť dní v týždni," pochválila sa hviezda na Instagrame. "Mojím cieľom bolo nabrať svaly a byť silná a už teraz vidím rozdiel," rozplývala sa ďalej Kim s tým, že drepy sú jej najmenej obľúbeným cvikom. Rodáčka z Los Angeles sa tiež pochválila, že najviac hrdá je na svaly na rukách a pohľad fanúšikov upriamila na svoje tricepsy a delty.

Viac ako jej vrchná časť tela však ľudí odjakživa trápi jej slávny zadok. Na inej sociálnej sieti sa fanúšikovia predbiehali v tom, kto ho viac očierni. "Jej zadok vyzerá úplne šialene, musia jej odstrániť tie implantáty," uviedla jedna osoba a ďalšia sa pridala: "Prisahám, že keď vidím jej zadok, zakaždým je iný." Iní fanúšik zas obvinil Kim z chirurgického zákroku: "Nemôžem sa zmieriť s tým, ako hrozne vyzerá ten umelý zadok."

TAKTO VYZERÁ NAJSLÁVNEJŠÍ ZADOK BEZ RETUŠE!
Diskusia