Koncom januára mnohých prekvapil prestup obľúbenej markizáckej redaktorky a moderátorky do RTVS. Veronika Cifrová Ostrihoňová (32) nám priznala, prečo sa rozhodla prijať novú pracovnú výzvu.

Novú pracovnú príležitosť zároveň nevníma ako ukončenie materskej dovolenky, hoci túto informáciu priniesli viaceré médiá. Veronika totiž počas posledného roka a pol pracovala príležitostne stále. „Nikdy som nemala stanovený akýsi pevný koncept materskej dovolenky. Prvú tolkšou Sit Down s Veronikou sme zorganizovali šesť týždňov po pôrode, odvtedy som sa sporadicky nejakej práce chytila, kým veľa nestopla pandémia. Teraz je to relatívne pracovne plodné, ale všetko riešim tak, aby bola Sára vždy na prvom mieste. Žiadna pracovná ponuka zatiaľ nebola taká časovo náročná, že by to výrazne ovplyvnilo náš zabehnutý režim. Sára má skvelého pána otca, ktorý je plnohodnotný rodič a ktorý s ňou čas, kým ja som v práci, trávi vyslovene rád. A ona s ním,“ ozrejmila nám.

Aktuálne sa teda sústreďuje na prípravu staronového projektu. Čo v rámci neho vníma ako najväčšiu výzvu? „Ťažká otázka! Asi zhutniť debatu, ktorá má skvelých spíkrov či spíkerky, do štyridsiatich minút a viesť ju jasným smerom, no zároveň nechávať hosťom čo najväčší priestor.“ Ako sa s tým Veronika popasuje, si budete môcť presne po ročnej pauze pozrieť už začiatkom marca.

Vynovená panelová diskusia Silná zostava sa vracia na televízne obrazovky. Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 4. marca).

Diskusia